Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Oven sve gluplji što je stariji :lol:

 

I čuj, napadači koji u nogama imaju 20+ golova po sezoni "ne žele da dodaju lopte i sebični su" :lol:

 

Oven: 297 utakmica, 38 asistencija.

Salah: 189 utakmica, 45 asistencija

Mane: 204 utakmice, 39 asistencija.

 

  • +1 1
Link to comment

dobra pobeda juce, nisam ni znao da se igra. werner je bas baksuz.

 

do sada pod tuchelom smo primili dva gola iz deset utakmica. jedan je bio nesretni autogol a drugi brainfart zoume. tri poslednje utakmice protiv atletica, uniteda i liverpoola 0 primljenih golova. 

na drugoj strani nismo preterano potentni u napadu. samo ostaje nada da ce jedna lopta zavrsiti u golu.

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, Mercuzzio said:

Ako Liverpool nastavi ovako, učinak Salaha i Manea posle još 100 utakmica neće biti mnogo drugačiji od Ovenovog

 

I još 50 poraza na Enfildu na tih 100 utakmica će pokvariti i Klopov procenat pobeda :(

 

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Pa nije baš skroz tako, utakmice nisu uvek nebitne, nego je prosto random i gledaju da svako dobije nešto. Srbija je dobijala i Everton (Origi '96.), Man Utd (:by:Žoze) tekme, ali da, po par karata za par tekmi u sezoni pa kako ti se zalomi. 

(od Berlinaca znam samo Andrea)

 

 

I to što se pusti u slobodnu prodaju ti ne možeš tek tako da kupiš, moraš da imaš i malo sreće. Jedino što te neke karte ipak završe kod preprodavaca pa i "bogati Azijat" može da pukne tih nekoliko stotina funti za kartu, ali to je sve ređe i sve se ozbiljnije bore s tim.

 

Sta ce ti vise ako znas Andre-a, on je organizator i vrhovni manitu te capo dei capi celog OLSC-a. Mnogo se pokidao od sponzorskog piva na gledanju finala. Mislim da 2 minuta tekme nije video. Sreca pa se malo ocitavio na kraju pa je uspeo da povede par pesama, doduse sa greskama ali oprosteno :lalab:

 

Vidis, i ovi ovde su dobili karte za iste tekme. Everton/Utd. Cak se vide dvojica iz Berlina u pozadini u Kopu kad su krenuli da se raduju posle gola, prvi/drugi red. Nije isao Andre, isao je neki klinac - mislim da je on tu negde isto u vrhuski. Sektasi

 

Skoro su poceli da se raspituju da li neko hoce na tekme kad puste publiku, mislim da su vec odvojili neke karte za navijacke klubove pa se prave spiskovi za svaki slucaj.

Link to comment
2 hours ago, Lancia said:

Ej al da Everton bude ispred Liverpula. Copi, stidi se.

 

Nikome nije gore nego meni :(

 

... s pozitivne strane, poslednji put kada se to desilo, Liverpul je postao prvak Evrope, u Istanbulu, na Ataturku.

 

Gde se beše igra finale LŠ ove sezone? :fantom:

Link to comment
12 minutes ago, copkillah said:

 

Nikome nije gore nego meni :(

 

... s pozitivne strane, poslednji put kada se to desilo, Liverpul je postao prvak Evrope, u Istanbulu, na Ataturku.

 

Gde se beše igra finale LŠ ove sezone? :fantom:

Samo se ti vadi, ko kad bih ja rekao, poslednji put kada se to desilo, Atletiko je postao prvak Evrope...oh, wait. :fantom:

Igra se valjda u Carigradu.

Link to comment

Šteta za ovaj promašaj Sake.

 

Svaki poraz Brexit FC je pobjeda fudbala i očiju ispaćenih njihovim bivstvovanjem u Premiershipu zato se ne smijemo ovdje zajebavati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...