Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

@Meazza

 

Nema vise staarog loptanja. :D

 

1 hour ago, copkillah said:

Liverpul i Junajted (a verovatno i ostali) neće puštati igrače na reprezentativna okupljanja sad u martu :kecman::wub::by:

 

  • Haha 1
Link to comment

a jebem ti vise premier ligu. ovo je prava sprdnja. ali big teams get big decisions, nista novo.

 

makar ce fulham sledece sezone da igra najzanimljiviju ligu na svetu.

Link to comment

Nema to veze sa big teams. Pucali su sebi u nogu onim 'Llorente pravilom' da svaka ruka u protivničkom kazanu iz koje proistekne gol mora biti sankcionisana. Definitivno i tu moraju da se vrate nijanse, jer evo poništen je potpuno dobar i regularan pogodak.

Link to comment

@ArleKino

 

Ovo sam onomad tražio, bez uspeha, kad sam pominjao povrede naših™ štopera Baija i Džonsa. Sad sam slučajno nabasao na nju, pa reko aj da je okačim da mi bar ovde ostane u attachmentu, da opet ne ode u zaborav.

 

Untitled.jpg.64eb75e607e61d4d2321f3447c8d8a4c.jpg

  • Haha 2
Link to comment

Izvuče Murinjo 3 boda nekako. Dobro prvo poluvreme i to je otprilike onoliko koliko ovaj tim Totenhema može da igra presing po celom terenu. Bejl, Ali i Son nisu postojali u drugom poluvremenu i to je otvorilo prostor za Fulham. Lamela, Moura i Sisoko nisu igrači koji mogu da preokrenu ritam utakmice a Kejnu fali malo svežine inače bi danas 3 gola lagano dao.

Pravila su takva i ono igranje rukom je prekršaj. I to čak nema veze sa Englezima nego je po UEFA pravilima. Zato sudija propustio da svira čist penal nad Kejnom u prvom 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...