Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

10 hours ago, Bustin said:

Mislio sam da ce kuknjava proci posle nekoliko dana ali John ne moze da podnese ovoliku nepravdu. Jbg, u provoj utakmici je bio jos ocigledniji penal za Celzi pa nije ni gledan na VARu. Mogao je biti penal ali brat-bratu MANU je dobio bruku premekanih penala u poslednjih godinu dana da se ovoliko bune oko ovog potencijalno penala. Veci problem je igra Junajteda u derbijima. Imam osecaj da su sve (sem Spursa i Arsenala) igrali 0-0. Tesko je do titule sa takvim rezultatima. Celzi takodje relativno neopasan. Nesto bolji od Junajteda ali nedovoljno. Ajd da kazemo da je Tuhel utegao odbranu, narocito protiv brze tranzicije (sto je bila najveca falinka Lamparda) ali napred bas izgledaju neuigrano s' obzirom na talent. Sve u svemu mucna utakmica i ocekivan rezultat. 

 

Nekoliko dana :unsure:

U ponedeljak kukam o onome što se desilo u nedelju.

Di ti je kalendar Bustine :D

 

 

 

Link to comment

Niko ne gleda portugalsko-portugalski derbi?

 

Ovaj Adama Traore svaki put kad šutira djeluje kao da loptu vidi kao trenersku vreću na K1 treningu. Žali, Bože, fizikalija i brzine.

  • +1 1
Link to comment

Traore svaku loptu koju je primio je zasrao. Bolje da je sveti duh usao pa da samo stoji i gleda. Vukovi prvi put usli u 16 kad su dali go. Prvi sut u okvir gola Kodija u Premijer ligi. Smor su ove utakmice gde se tim brani sa 11 a drugi napada sa 9. 

Link to comment
2 minutes ago, Zlurad said:

Traore svaku loptu koju je primio je zasrao. Bolje da je sveti duh usao pa da samo stoji i gleda. Vukovi prvi put usli u 16 kad su dali go. Prvi sut u okvir gola Kodija u Premijer ligi. Smor su ove utakmice gde se tim brani sa 11 a drugi napada sa 9. 

 

Traorea je trebalo da prodaju kad su mogli.

 

2 minutes ago, renne said:

ma ne pogađa me, nego je predosadna liga

 

Pa onako, od drugog do sedmog mesta je sve otvoreno. A dogodine ćeš ponovo imati zanimljivu trku Liverpula i Sitija, strpi se! :D

Link to comment
25 minutes ago, ArleKino said:

Niko ne gleda portugalsko-portugalski derbi?

 

Ovaj Adama Traore svaki put kad šutira djeluje kao da loptu vidi kao trenersku vreću na K1 treningu. Žali, Bože, fizikalija i brzine.

 

Ja bih mu zabranio onaj dres 2 broja manji. Ta opsesija bildera da pokazuju bicepse i nekako, ali da nosiš garderobu koja može da ti zaustavi krv u venama to mi nikada neće biti jasno. Kad ga vidim u krupnom planu hvata me neka nelagoda.

Link to comment
11 hours ago, Zlurad said:

Traore svaku loptu koju je primio je zasrao. Bolje da je sveti duh usao pa da samo stoji i gleda. Vukovi prvi put usli u 16 kad su dali go. Prvi sut u okvir gola Kodija u Premijer ligi. Smor su ove utakmice gde se tim brani sa 11 a drugi napada sa 9. 

 

Što je najsmiješnije, Wolvesi su nakon gola Coadyja imali kratki period u kojem su mogli rutinski okrenuti utakmicu uz malo rafiniraniju tehničku izvedbu kontranapada. Onda je City uzeo loptu i do kraja utakmice ju je vraćao Wolvesima samo da bi ovi krenuli sa centra. Stravična dominacija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...