Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

9 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Iskreno nisam se bavio samom situacijom jer nisam ni gledao tekmu, samo sam reagovao na tvoj komentar o novim pravilima, koji mi se učinio bez osnova. Što se same situacije tiče, neam pojma šta bih onde svirao, bukvalno sam na 50-50. 


:isuse: s kim se ja zamajavam...

Link to comment
6 minutes ago, John Coltrane said:


:isuse: s kim se ja zamajavam...

 

Morao sam da gledam određenu tekmu da bih imao pravo da ti ukažem da ne postoji stvar kao što su "nova pravila"? Kakogod. I dalje ne vidim šta te košta da okačiš ista i otkloniš svaku sumnju.

  • +1 1
Link to comment

Tuhel je sve razrešio, nemojte više da se svađate:

 

Quote

„Po mom mišljenju, to nije bio penal. I dalje sam iznenađen. Nisam video zašto bi se penal sudio. Do sada nisam našao osnova za kazneni udarac. Zašto je sudija proveravao? Igrač u crvenom je igrao rukom… Drago mi je što nije bilo penala, jer bi to bilo užasno“, rekao je Tuhel.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Gledam MOTD i tamo je konsenzus da ovo mora biti penal, obzirom na to šta se sve svira ove sezone.

Natural position my ass. Na snimku se odlično vidi da Grinvud nije gurnuo Odoijevu ruku, oko čega smo sinoć imali nedoumice.

I najjače što se sve dešavalo sudiji ispred nosa, mogao je mirne duše da "okreči" iz prve, ali njemu ni monitor nije bio dovoljan :isuse:

a.jpg

aa.jpg

Link to comment

Previše je soft penala svirano Junajtedu ove sezone, da bi se digla ovolika frka oko još jednog potencijalnog soft penala. Jbt čak i poslovično neutralni BBC u naslovu donosi "ManUtd denied a penalty in derby" :isuse:. Valjda je to bio jedini zanimljiv momenat na utakmici ili šta već. A vidim da su klub i Megvajer demantovali da je sudija rekao Šou juče bilo šta, a ever pronicljivi PPP auditorijum već uklesao u kamen reči frustriranog fudbalerčića. Jbg, nek bude za nauk.

Link to comment
8 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Previše je soft penala svirano Junajtedu ove sezone, da bi se digla ovolika frka oko još jednog potencijalnog soft penala. Jbt čak i poslovično neutralni BBC u naslovu donosi "ManUtd denied a penalty in derby" :isuse:. Valjda je to bio jedini zanimljiv momenat na utakmici ili šta već. A vidim da su klub i Megvajer demantovali da je sudija rekao Šou juče bilo šta, a ever pronicljivi PPP auditorijum već uklesao u kamen reči frustriranog fudbalerčića. Jbg, nek bude za nauk.

 

Ex-sudije su manje-više jednoglasne da je ovo bio elver.

Link to comment
5 minutes ago, renne said:

izuzetno prirodna pozicija ruke

 

bgm ako smo slušali da je Vidićeva ruka protiv Nemaca bila u prirodnoj poziciji, onda je ovo najprirodnija moguća :D

 

ali šalu na stranu, trebalo je da svira iako nisam 100% siguran da li mu je Grinvud pogurao ruku ili ne

Link to comment

Mislio sam da ce kuknjava proci posle nekoliko dana ali John ne moze da podnese ovoliku nepravdu. Jbg, u provoj utakmici je bio jos ocigledniji penal za Celzi pa nije ni gledan na VARu. Mogao je biti penal ali brat-bratu MANU je dobio bruku premekanih penala u poslednjih godinu dana da se ovoliko bune oko ovog potencijalno penala. Veci problem je igra Junajteda u derbijima. Imam osecaj da su sve (sem Spursa i Arsenala) igrali 0-0. Tesko je do titule sa takvim rezultatima. Celzi takodje relativno neopasan. Nesto bolji od Junajteda ali nedovoljno. Ajd da kazemo da je Tuhel utegao odbranu, narocito protiv brze tranzicije (sto je bila najveca falinka Lamparda) ali napred bas izgledaju neuigrano s' obzirom na talent. Sve u svemu mucna utakmica i ocekivan rezultat. 

Link to comment
3 hours ago, Bustin said:

Veci problem je igra Junajteda u derbijima. Imam osecaj da su sve (sem Spursa i Arsenala) igrali 0-0. Tesko je do titule sa takvim rezultatima

 

Gol razlika 1-7, otprilike su na nivou januarskog LFC.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...