Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Šta kenja četiri treninga, od početka sezone igraju ovo, inicijalno zbog Trentove korone tj. propuštenih priprema, kasnije nemam pojma zašto, valjda iz inata da bi pokazali da može i u toj debilno asimetričnoj formaciji da se pobeđuje zato što neće da izlažu rekonvalescenta preteranom fizičkom naporu. Večeras je bio neuporedivo bolji u drugom poluvremenu kad je počeo da igra po boku gde mu je i mesto umesto da kvoterbekiše.

 

Šampionski ples na Bramal Lejnu, novi Gerrard u dresu broj 17 dominantan, škotski Gareth Bale nezaustavljiv, Adrian nesavladiv, the best in the world is Bobby Firminooo :hail: 

 

Šteta što nije svaki protivnik Sheff Utd :sad: 

 

Ćuti, pobeda, sačuvana mreža, niko se nije povredio, šta čovek još da poželi?

 

Inače, čisto da pomenem, Mane je mogao da dobije penal u 87. minutu da je pao ali on je veliki čovek i rekao je "neka, 2-0 je dovoljno" :hail:

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Gladly...

 

Zar opet Lee Mason na nišanu, šta vam je on skrivio, našao si povređenog sudiju da prozivaš, pu! :mad: 

 

To prilagođavanje kriterijuma svake tri nedelje je realno najveća glupost ove sezone. Koliko god debilnu interpretaciju pravila da su uveli (kao to da je svaka ruka penal), trebalo bi da je iz principa primenjuju do kraja sezone, pa onda da odrade analizu i koriguju.

 

Ali da se svako malo izbacuju neki novi guidelines, pa ono što je bio penal u drugom kolu više nije penal u šestom, a onda opet jeste penal u četrnaestom... to je tragikomično bauljanje u mraku.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

Inače, čisto da pomenem, Mane je mogao da dobije penal u 87. minutu da je pao ali on je veliki čovek i rekao je "neka, 2-0 je dovoljno"

 

Ovo je fakat istina. Pitanje da li bi isto uradio na 0-0 :happy:

Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ovo je fakat istina. Pitanje da li bi isto uradio na 0-0 :happy:

 

Samo potvrđuje ono što pričam da moraš da padneš ako je bilo kontakta, inače nema penala, a da je teatralnost nešto što je nažalost postalo standard i nužnost.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

ako je bilo kontakta, inače nema penala

 

Naravno da nema penala, jer je fudbal kontakt-sport. Kad bude faul, onda može da padne. ;)

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Naravno da nema penala, jer je fudbal kontakt-sport. Kad bude faul, onda može da padne. ;)

 

A znaš na šta mislim, bude i faul pa nema penala ako nije pao :D

 

Link to comment
29 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Gladly...

 

 

Keša je lopta “liznula” po butini, dakle kontakt drugim delom tela pre ruke nije isto što i direktan kontakt lopte izravno sa rukom. Izvini al moraćeš da tražiš dalje...

Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

 

A znaš na šta mislim, bude i faul pa nema penala ako nije pao :D

 

 

Naravno da ne znam šta misliš, reagujem i odgovaram na ono napisano. :plz: Prežvakana tema uzduž i popreko, Meaca i Ziko će reći da mora nogara da se lomi za penal, ti i tebi slični ćete opravdavati padanje na omanji povetarac. Ja kao i obično, rasni medijator, negde u sivoj zoni, pokušavam obe strane da privolim da se nađu na pola puta. :happy:

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

 

Naravno da ne znam šta misliš, reagujem i odgovaram na ono napisano. :plz: Prežvakana tema uzduž i popreko, Meaca i Ziko će reći da mora nogara da se lomi za penal, ti i tebi slični ćete opravdavati padanje na omanji povetarac. Ja kao i obično, rasni medijator, negde u sivoj zoni, pokušavam obe strane da privolim da se nađu na pola puta. :happy:

 

Pa ako pod opravdavanjem smatraš to što mislim da igrači samo treba da prate kriterijume koje određuju imbecili sa pištaljkom, onda neka bude da opravdavam padanje na manji povetarac. Ja samo polazim od toga šta je kriterijum, ne kažem da je taj kriterijum dobar.

 

Ali srž problema je u Rajliju i ekipi, oni se pitaju.

Link to comment

 

3 hours ago, John Coltrane said:

ovo je školski primer penala po novim pravilima da je svaki kontakt rukom penal i to je jednostavno to.

 

 

8 minutes ago, John Coltrane said:

Keša je lopta “liznula” po butini, dakle kontakt drugim delom tela pre ruke nije isto što i direktan kontakt lopte izravno sa rukom. Izvini al moraćeš da tražiš dalje...

 

Ummm...rekao bih da su svi traženi dokazi dostavljeni, i obezbeđeno pogodno tle za čuvenu "pametnom dosta". A ti nastavi da budeš copkillah ako baš želiš. :happy:

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

 

 

 

Ummm...rekao bih da su svi traženi dokazi dostavljeni, i obezbeđeno pogodno tle za čuvenu "pametnom dosta". A ti nastavi da budeš copkillah ako baš želiš. :happy:


Ajmo opet: kontakt rukom i kontakt drugim delom tela pa rukom nije ista stvar. 
Poentirao si sam okačivši upravo obrnuto od traženog. 

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:


Ajmo opet: kontakt rukom i kontakt drugim delom tela pa rukom nije ista stvar. 
Poentirao si sam okačivši upravo obrnuto od traženog. 

 

:rolleyes: kao što nije ista stvar kontakt rukom koji nije nameran sa namernim, ili kontakt neprirodnom rukom ili prirodnom, ili kontakt rukom kojom se igrač pridržava da ne padne ili kojom se ne pridržava, ili kontakt rukom napucanom iz male i iz velike udaljenosti...i još tisuću i jedna varijanta. I ti sad kao ne gledaš PL ove sezone i sve ovo ne znaš, ili se praviš tosha jer je u pitanju 'oštećen' utd.

 

Ili možda najbolje da okačiš link sa "novim pravilima" da iščitamo i mi manje upućeni.

Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

:rolleyes: kao što nije ista stvar kontakt rukom koji nije nameran sa namernim, ili kontakt neprirodnom rukom ili prirodnom, ili kontakt rukom kojom se igrač pridržava da ne padne ili kojom se ne pridržava, ili kontakt rukom napucanom iz male i iz velike udaljenosti...i još tisuću i jedna varijanta. I ti sad kao ne gledaš PL ove sezone i sve ovo ne znaš, ili se praviš tosha jer je u pitanju 'oštećen' utd.

 

Ili možda najbolje da okačiš link sa "novim pravilima" da iščitamo i mi manje upućeni.

Pa kojom grupom od navedenih ti “braniš” Odojievu ruku? 

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Pa kojom grupom od navedenih ti “braniš” Odojievu ruku? 

 

Iskreno nisam se bavio samom situacijom jer nisam ni gledao tekmu, samo sam reagovao na tvoj komentar o novim pravilima, koji mi se učinio bez osnova. Što se same situacije tiče, neam pojma šta bih onde svirao, bukvalno sam na 50-50. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...