Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Naletim kako je Henderson nezadovoljan i kako zeli da igra prvi tim, ako ne u Junjatedu a ono gdje bilo..  Ne vjerujem mnogo tim pricama ali kontam da su kompletni idioti ako ga puste zbog (trenutno) ovako prosjecnog DDG
De Gea nikad nije imao fizikalije da dominira Premiershipom i zbog toga je United i ispušio titulu 2011-12.
 
S druge strane, FM rječnikom, shot-stopping i refleksi su mu nikad ispod 18, a najčešće na 20.
Ali je i pored svega Junajtedu donosio značajne bodove tokom sezona, par puta bogami i dvocifreno, ubeđen sam
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Ali je i pored svega Junajtedu donosio značajne bodove tokom sezona, par puta bogami i dvocifreno, ubeđen sam

Iznosio sezone svojim odbranama, bogotac bio i jos je dobar. Ali kontam da Henderson moze izrasti u suvo zlato ako se radi s njim kako treba

Link to comment

Jbt kako je MekTomini zasrao onaj pas u kontri :frust:

 

Bruno i Rašford “saradjivali” kao da su se pre tekme pobili u svlačionici. 
 

Posle onog sranjeta sa WBA i ovog večeras još fali da nam Palas uzme bodove...

Link to comment
1 minute ago, Jumanji said:

Ne zna Ole da igra derbije, kasni vecito sa izmenama, ziheraski fudbal vazda, bas bas lose, mehhh
 

 

ali je zato makar loš u probijanju bunkera

Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

Jbt kako je MekTomini zasrao onaj pas u kontri :frust:

 

Bruno i Rašford “saradjivali” kao da su se pre tekme pobili u svlačionici. 
 

Posle onog sranjeta sa WBA i ovog večeras još fali da nam Palas uzme bodove...

uzeo, ne uzeo, isto nam se vata

bićemo drugi kako god okreneš

Link to comment
13 minutes ago, renne said:

uzeo, ne uzeo, isto nam se vata

bićemo drugi kako god okreneš

 

Nadam se da će na kraju sezone biti tako, ali puno je 12 kola.

  

Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

34068153ad130d55af50afddc9aa618c.jpg

Koliko sam shvatio penal nije sviran jer je Grinvud podigao Odoijevu ruku. Meni nije tako izgledalo. Ove sezone to su do sada svirali. Prošli put je bio i veći penal VAR nije ni gledao. Jbg, nije baš da je Junajted zaslužio više od poena.

Link to comment
2 minutes ago, Bustin said:

Koliko sam shvatio penal nije sviran jer je Grinvud podigao Odoijevu ruku. Meni nije tako izgledalo.

 

Gde to piše u pravilima da nije penal? :unsure: 

 

"The referee said to Luke Shaw ‘I can’t give that penalty, it would cause too much controversy.’"

 

Cirkuzanti su uvek bili, a sada su još i blatantno bezmudi.

Link to comment
2 minutes ago, Bustin said:

Koliko sam shvatio penal nije sviran jer je Grinvud podigao Odoijevu ruku. Meni nije tako izgledalo. Ove sezone to su do sada svirali. Prošli put je bio i veći penal VAR nije ni gledao. Jbg, nije baš da je Junajted zaslužio više od poena.

 

VAR je uputio sudiju da pogleda snimak, a posle toga nemamo pojma zašto nije sviran penal.

Kako misliš podigao Odoijevu ruku? Bili su u duelu, nije Grinvud svojom šakom podigao Odojievu nadlanicu, jbt. Koliko penala vidjamo da dolaze iz duela?

 

Šta je sve svirano kao penal ove sezone, uključujući i nama svakako, ovo je školski primer penala po novim pravilima da je svaki kontakt rukom penal i to je jednostavno to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...