Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Retardirani Mason, kapacitet sadističkog tupastog zatvorskog čuvara u nekom filmu B produkcije, je prvo poništio gol, pa ga okružili i dao je gol, a onda VAR opet poništi.

 

Welbeckov prijem lopte nakon penala je baš meme-materijal.

 

Za Brighton imam tako neki Schrodingerov osjećaj da želim da ispadnu kad igraju protiv Arsenala i da ostanu kad igraju protiv ovih Brexit-timova tipa WBA.

  • +1 1
Link to comment

Sad sam tek uspeo da uhvatim golove sa City-WHU.  Ne znam zašto Fabijanski nije branio ali onaj prvi bi primili NIKAD da je on bio na golu. Lopta putuje pet sekundi nakon centaršuta i igrač daje gol glavom iz peterca :isuse:. Kad je Randolph na golu osećam se ko navijači Liverpula kad Adrijan brani.  Kod drugog gola Stones se namešta čitavu večnost dok ga Fornals na metar od njega posmatra i posmatra i posmatra i napokon se pomeri kad je ovaj već šutirao.  I tu je Randolph trebao bolje jer je lopta išla baš po sredini gola a ne u suprotan ugao. 

Link to comment

Ne gledam utakmicu, na putu sam.* Kako igra Pepe? Kako Brodžersara hendluje?

 

 

* - Naravno da nisam na putu, doh. Gledam utakmicu, samo zajebavam Ruxina.

Link to comment

Pepe odigrao jednu od najboljih utakmicu od kada je došao.

 

I Džaka ponovo odličan. Vrhunski igrač kada nema prekide u glavi, a već duže vreme nema.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Keane je u biti u pravu... Malo preteruje ali je u pravu da je Totenhemu sa ovakvom odbranom Top4 maksimum. Kompletnu odbranu na čelu sa Llorisom (sa izuzetkom Regullona) ni jedan tim koji se bori za titulu ne bi ni razmatrao da dovede. Bez ozbiljnih pojačanja ili nekih wonderkidova iz podmlatka (Tanganga možda... veliko možda) nema tu nekih ozbiljnijih ambicija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...