Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Navodno je sudija dunuo da upozori golmana da treba da zauzme svoju poziciju, a Dunk je mislio da je to znak da sme da izvede slobodan udarac. Dunk uvek hoće nešto na kvarnjaka, setimo se onog protiv Liverpula.

Link to comment
5 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Navodno je sudija dunuo da upozori golmana da treba da zauzme svoju poziciju, a Dunk je mislio da je to znak da sme da izvede slobodan udarac. Dunk uvek hoće nešto na kvarnjaka, setimo se onog protiv Liverpula.

 

Nema on šta da duva u pištaljku da se golman namešta... ima li toga negde u pravilima? ja guglam i jedino što sam našao je ovo:

 

Quote

A quick free kick can be taken by the attacking side in any situation without notifying the referee either verbally or visually and after ensuring there is a distance of at least 10 yards from an opposition player so as not to block the movement of play.

 

Uostalom, ako tako gledaš, Liverpul je na kvarnjaka ušao u finale LŠ

Link to comment
18 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Navodno je sudija dunuo da upozori golmana da treba da zauzme svoju poziciju, a Dunk je mislio da je to znak da sme da izvede slobodan udarac. Dunk uvek hoće nešto na kvarnjaka, setimo se onog protiv Liverpula.

 

Tada mu je Atkinson direktno rekao "sad ću da dunem, spremi se", ima snimak na kom se vidi da je Dunk iznenađen ali hvata korak-dva zaleta, i jedini je spreman kad sudija dune. 

 

1 minute ago, Mercuzzio said:

Uostalom, ako tako gledaš, Liverpul je na kvarnjaka ušao u finale LŠ

 

Mda, trebalo je TAA da plemenito čeka znak za izvođenje kornera :yawn2: Jesu i prva tri gola zabili na kvarnjaka?

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Mda, trebalo je TAA da plemenito čeka znak za izvođenje kornera :yawn2: Jesu i prva tri gola zabili na kvarnjaka?

 

O kako se odmah zapeni kada se pomene sveti klub...

Nemam ja ništa protiv gola TAA kao ni protiv ovoga što je Dunk uradio. Zato sam i spomenuo taj gol. Koliko bi bilo idiotski da je taj gol poništen.

 

Opušteno samo... diši...

Link to comment

To su mi generalno najmanje poznati delovi pravilnika, to oko duvanja, kad sme da se puca, kad ne sme, do kad golman sme da se namešta..Verujem da oni na terenu imaju neku komunikaciju i znakove između sebe, i teško je komentarisati ovako bez audio zapisa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...