Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Gde je ona fotka sa Lingardovim brojem golova u odnosu na Pogbu, KDB, Bejla, Pulišića, Haverca, Dele Alija...

Cela zajebancija oko njegove statistike posle dopelpaka je bila hit, nikako ne mogu da nadjem to :frust:

 

@ cekicari

Link to comment
9 minutes ago, dragance said:

Nije mi bilo dosadno, pa evo za @copkillah specijalno sa mobilnog. Nikad objektivan navijač od tebe.

 

197D202B-CBF3-4B0E-9D7E-4A72F34585A2.thumb.png.d6831b3efeecdba3e30ee83dc955a69e.png

 

24C6AE7F-F6EE-4B87-92C3-D9657E38D624.thumb.png.c57699f2045ce3722df74edbf2f7f8c9.png

 

možda je trebalo da pogledaš snimak, pa bi video da je DCL krenuo da pada kada je kolenom udario TAA u glavu, već je padao kada je TAA "podigao" nogu

 

 

  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, John Coltrane said:

 

Ponašaju se kao da im fali prvih 11 od prvog kola...

 

 

 

Za to vreme Lingard zabija novi gol.

Mozda su samo usli u Watford mode, osvojili su 40 bodova, obezbedili opstanak i sad lagano do kraja sezone.

  • Haha 1
Link to comment

Kakav rusvaj od Totenhema... ne zna se ko gde udara. Kao Pochettinova prva sezona

 

Biće zabavno šta će dalje sa Murinjom da se dešava. Deluje pogubljeno baš. Ceo tim mu deluje poprilično neambiciozno kao i on sam. Moguće da mu je Levy dao nekakve garancije po pitanju ove sezone a moguće i da ga prepotentnost sprečava da promeni način razmišljanja. Šta god bilo, narednih mesec dana bi trebalo da budu ključni po pitanju njegove budućnosti.

Edited by Mercuzzio
Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

 

možda je trebalo da pogledaš snimak, pa bi video da je DCL krenuo da pada kada je kolenom udario TAA u glavu, već je padao kada je TAA "podigao" nogu

 

 


Pa to sudija nije gledao, a pogledaj malo bolje da je digao nogu još jednom. Ne zajebavaj me. Meni ni iz džepa, ni u džep. 

Link to comment

Rodžersara krenuo da nabije Villu pet razlike. I onaj poraz u prvom dijelu sezone je bio više posljedica sakatog tima Leicestera nego toga što je Villa bolja.

Link to comment
5 minutes ago, ArleKino said:

Rodžersara krenuo da nabije Villu pet razlike. I onaj poraz u prvom dijelu sezone je bio više posljedica sakatog tima Leicestera nego toga što je Villa bolja.

Šta radi najbolji trener na svetu:hail:

Link to comment
35 minutes ago, dragance said:


Pa to sudija nije gledao, a pogledaj malo bolje da je digao nogu još jednom. Ne zajebavaj me. Meni ni iz džepa, ni u džep. 

 

Ali podigao je nogu kada je ovaj već uveliko padao. I to "sudija nije gledao" je upravo dokaz koliko je nekompetentan. Onaj tvoj skrinšot je izvađen iz konteksta, kao da je pao zbog tog kontakta, a to nije istina i to se utvrdi prostim korišćenjem očiju prilikom gledanja snimka.

 

I već sam napisao, Liverpul prosto nije mogao da da gol to veče, pa je nebitno da li je 0-1 ili 0-2, ali uvek treba istaći kada bolidi sa pištaljkom naprave ozbiljnu grešku.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

možda je trebalo da pogledaš snimak, pa bi video da je DCL krenuo da pada kada je kolenom udario TAA u glavu, već je padao kada je TAA "podigao" nogu

 

 


To je ipak samo tvoje nagadjanje. Nije pao. mogao se dočekati na nogu, šta već. Pao je tek nakon noge Trenta. Tako je i Vujadin Savić slično skrivio penal protiv Salcburga kad je lopta već bila u gol autu. Čista pravila, šta da ti kažem. 

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

@ArleKino

 

Ko vam je Pablo Mari? I otkud pre Davida Luiza ili Gabriela Pauliste?

 

Ljevonogi ball-playing stoper doveden iz Flamenga prošle sezone, 28 godina će mu biti u augustu, brazilska mafija je tu imala prste. Vrlo solidan igrač, ali već je proveo dosta vremena u autu zbog ozljeda.

 

Ispred retardiranog Luiza bih i tebe i sebe stavio u prvih 11, a Gabriel Paulista je u Villarrealu. :Jova: Gabriel Magalhaes je prebolovao koronu i nakon povratka djeluje puno lošije nego prije bolesti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...