Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Za moj pojam je Parker bio u prvom redu vedeta Spursa one 2011-12 kad su, nakon dva poraza od mančesterskih blizanaca, doveli Adebayora i Parkera pa u jednom momentu došli u utrku za titulu...dok opet nisu izgubili od oba mančesterska blizanca.

Link to comment
4 minutes ago, ArleKino said:

Za moj pojam je Parker bio u prvom redu vedeta Spursa one 2011-12 kad su, nakon dva poraza od mančesterskih blizanaca, doveli Adebayora i Parkera pa u jednom momentu došli u utrku za titulu...dok opet nisu izgubili od oba mančesterska blizanca.

 

Pa u principu te dve sezone su mu najbolje u karijeri... Tad je nešto i manje više bio standardan i u reprezentaciji kod Hodgsona na Euro 2012

Link to comment
58 minutes ago, ArleKino said:

Za moj pojam je Parker bio u prvom redu vedeta Spursa one 2011-12 kad su, nakon dva poraza od mančesterskih blizanaca, doveli Adebayora i Parkera pa u jednom momentu došli u utrku za titulu...dok opet nisu izgubili od oba mančesterska blizanca.

 

najbolje partije je ipak pruzao u west hamu, cak je i jedne sezone izabran za igraca godine premiershipa. 2010/11, ovako iz glave.

Link to comment

dobar fulham, steta bi bila da ispadnu sad kad su ispeglali odbranu, jos igraju i vrlo lep fudbal... treba im par laki brejkova da udju u seriju pobeda i onda je sve moguce.

Link to comment
Just now, Sundance Kid said:

dobar fulham, steta bi bila da ispadnu sad kad su ispeglali odbranu, jos igraju i vrlo lep fudbal... treba im par laki brejkova da udju u seriju pobeda i onda je sve moguce.

 

Eto ih za tri nedelje na Enfildu :Jova:

Link to comment
2 hours ago, Mercuzzio said:

Mourinho 3 boda :fantom:

 

Big Sam samo 2. Sotone ravno 0. A bili su prvi na tabeli ne tako davno.

 

Fulham na osamnaestom mestu ima isti skor kao MUFC (6 bodova: jedna pobeda tri nerešene jedan poraz)

 

Sheff Utd na dvadesetom ima isti skor kao LFC (6 bodova: dve pobede tri poraza)

 

Otkazuj sezonu, realno nema smisla ovako.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
2 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Protiv nas su bili bolji.

 

Dva davljenika uzela po neki bod. Nadam se da sutra neće i treći.

 

Nadamo se istom :rolleyes:

 

Inace navijaci Sheff Uniteda jos uvek nisu zaboravili Tevez sagu i veruju da su osteceni te sezone.

 

Secam se jedne sezone navijaci West Hama su protiv njih nosili maske Teveza u znak secanja.

Link to comment
1 minute ago, Jean-Luc Picard said:

Dobro....objektivno i nije bilo za penal, ali da nije ofsajda verovatno bi ostao. 

 

A jel stvarno ovaj izbio loptu pre Dawsona? Meni delovalo da je penal. Mada se svi igrači začudili što je svirao.

Link to comment

Meni se iz jednog ugla učinilo da je Dawson prvi stigao do lopte a iz drugog da je ovaj iz Šefilda...ali u svakom slučaju mislim da je bilo premekano za penal.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...