Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

53 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pričaš o jednoj tekmi. Ja pričam o tvojim komentarima koje ostavljaš u većem periodu vremena, gde uvek preovladavaju ljudi u crnom. A kaem, bilo bi lepo i da se osvrneš kada vam pokradu protivnika, čisto radi ravnoteže, pošto si već rekao da sve timove kradu.

 

Al ok, možda je do mene, možda čitam selektivno.

 

Pa ako tražiš ravnotežu, ne znam kako da ti pomognem, jer ako pričamo o VAR-u, Liverpulu je tako poništeno šest golova, protivnicima jedan. Protivnicima priznato tri gola, Liverpulu nula. Liverpulu svirano nula penala, protivnicima tri. A ako sam negde negirao da je nešto nepravedno suđeno u korist Liverpula, uopšte nije isključeno i voleo bih da mi to pronađeš.

 

A na temu Liverpulovih utakmica pišem o svemu, pa i o suđenju kada god to zaslužuje, koliko god to bilo šokantno za tebe.

Link to comment
17 minutes ago, Zlurad said:

Narocito prosle sezone kad su "navijaci" sitija celu sezonu kukali kako je Laport povredjen pa fernandinjo igra stopera, te zbog toga nisu uzeli titulu. Dostojanstveno.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

 

ma da, moja cela sezona kukanja ne dobacuje do volumena copijevog nedeljnog podneva kad nema pristup kompu, a baterija na fonu 12%...ali svejetoisto :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Ova akcija je tako zaličila na Vengerovo vreme.

 

Saka je fenomenalan igrač.

 

Izvanredna asistencija Sebe, i random udarac Vegana, ali eto Meslijeovo samopouzdanje manje od njegovog, i gol

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

ma da, moja cela sezona kukanja ne dobacuje do volumena copijevog nedeljnog podneva kad nema pristup kompu, a baterija na fonu 12%...ali svejetoisto :fantom:

 

mi smo te uvek džentlmenski puštali da se isplačeš, bilo da je PL ili LŠ u pitanju ili dok si još bio i stamcha sanderlendski :nobles:

 

2 minutes ago, napadaj said:

Šta biste pričali da navijate za Fulam, Palas, Vilu...

 

Fulam, Palas i Vila su otprilike na nuli ove sezone što se tiče suđenja :whistle:

Link to comment

Jedva čekam da @Mindaugas Žukauskas opravda neisključenje ovog Leedsovog Runarssona.

 

Spoiler

OK, i ja bih to lako opravdao, Saka bi išao loptom od gola, a ne prema golu tako da nije DOGSO no uopće nemam dileme šta bi bilo da je Leno onako napravio penal.

 

Link to comment
Just now, ArleKino said:

Jedva čekam da @Mindaugas Žukauskas opravda neisključenje ovog Leedsovog Runarssona.

 

  Hide contents

OK, i ja bih to lako opravdao, Saka bi išao loptom od gola, a ne prema golu tako da nije DOGSO no uopće nemam dileme šta bi bilo da je Leno onako napravio penal.

 

 

Mislim da je glavno pitanje koliko ćete dugo moći da zadržite Saku?

Link to comment
5 minutes ago, ArleKino said:

Jedva čekam da @Mindaugas Žukauskas opravda neisključenje ovog Leedsovog Runarssona.

 

  Reveal hidden contents

OK, i ja bih to lako opravdao, Saka bi išao loptom od gola, a ne prema golu tako da nije DOGSO no uopće nemam dileme šta bi bilo da je Leno onako napravio penal.

 

 

Brt, bukvalno piše u pravilniku

 


"Where a player commits an offence against an opponent within their own penalty area which denies an opponent an obvious goal-scoring opportunity and the referee awards a penalty kick, the offending player is cautioned if the offence was an attempt to play the ball; in all other circumstances (e.g. holding, pulling, pushing, no possibility to play the ball etc.) the offending player must be sent off."

Link to comment
18 minutes ago, napadaj said:

Šta biste pričali da navijate za Fulam, Palas, Vilu...

 

ma jok, come to city bro, nema veće represije nad evropskim velikanom :fantom:

 

evropu bolje i da ne spominjem. jel se sećate kad su stavili lahoza, sa kojim se pep već vazda kačio dok je vodio barsu, da vodi četvrt lš? i on nas zamislite baš vrlo šokantno pokrao. ali nije bila bitna vrlo šokantna krađa pošto su nam pulđani dali još par golova kad je siti očekivano pao posle šokantne krađe :lolol:

 

10 minutes ago, copkillah said:

 

mi smo te uvek džentlmenski puštali da se isplačeš, bilo da je PL ili LŠ u pitanju ili dok si još bio i stamcha sanderlendski :nobles:

 

ovaj fazon stari kao vino. jebo mater ako mi nije još smešniji ovaj 306. put nego prvi :happy:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
5 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

ma jok, come to city bro, nema veće represije nad evropskim velikanom :fantom:

 

evropu bolje i da ne spominjem. jel se sećate kad su stavili lahoza, sa kojim se pep već vazda kačio dok je vodio barsu, da vodi četvrt lš? i on nas zamislite baš vrlo šokantno pokrao. ali nije bila bitna vrlo šokantna krađa pošto su nam pulđani dali još par golova kad je siti očekivano pao posle šokantne krađe :lolol:

 

+1, ovo je sve tacno.

Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ovaj fazon stari kao vino. jebo mater ako mi nije još smešniji ovaj 306. put nego prvi :happy:

 

Ma moramo ponekad da se podsetimo gde si počeo, a gde si sada :fantom: Ili je trebalo odmah da ti saopštim da mi baterija na telefonu nikada nije na 12% jer imam DVA power banka, da uvek budem spreman da kukam na inbrede™? :cool:

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

Mislim da je glavno pitanje koliko ćete dugo moći da zadržite Saku?

 

Potpisao je novi ugovor prošle sezone. On, Martinelli i Smith Rowe će biti C.Ronaldo, Suarez i De Bruyne Artetine šampionske ekipe. :fantom:

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment
3 hours ago, Mercuzzio said:

Hahaha... pa šta je ovo jbt...

Maguire u ofsajdu, Ajayi ga očigledno faulira u kaznenom, sudija svira penal, VAR ni ne gleda da li je ofsajd i sudija presuđuje da nije penal posle pregledavanja usporenog snimka.

:laugh:

Ima li neko zvanično objašnjenje za ovo? Možda su naknadno skontali da je ofsajd pa su rekli sudiji da ne svira penal iako je faul? 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...