Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, John Coltrane said:

Ako je Pep digao igru na viši nivo sa 20 bodova u odnosu na drugog, a to Liverpul ostvario 2 sezone kasnije, onda je sledeći "level" uzimanje titule bez špica.

 

Može bez špica, al bez štopera ne može

Link to comment

Zamisli “šta je Lindelof branio” a ovaj lik su stavio ruku preko očiju, najbukvalnije jebeno moguće!!!!

 

 

010A9758-A70C-4FED-8C2A-1EDD20175E9F.jpeg

Edited by John Coltrane
  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, John Coltrane said:

Zamisli “šta je Lindelof branio” a ovaj lik su stavio ruku preko očiju, najbukvalnije jebeno moguće!!!!

 

 

010A9758-A70C-4FED-8C2A-1EDD20175E9F.jpeg

Igrate k'o balerine. Ovo je Lindelof morao da počisti. 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Bustin said:

Igrate k'o balerine. Ovo je Lindelof morao da počisti. 


Lindelofa i autobus da počisti ne bih se bunio, njega mi je pun qrac. Ipak to ne znači da protivnički špic ima pravo da mu nabije prst u oko u cilju da stigne do lopte. 

Link to comment

Nema veze, da i drugi vide kako se sudi Liverpulu :fantom:

 

Mada se Lindelof bezveze gradio, ne znam šta je očekivao, da ga protivnik pusti da primi loptu i onda da je na miru izbaci? Morao je da ide na izbijanje glavom. Faul je bio, ali je i Lindelof ispao glup.

Link to comment
7 minutes ago, John Coltrane said:


Lindelofa i autobus da počisti ne bih se bunio, njega mi je pun qrac. Ipak to ne znači da protivnički špic ima pravo da mu nabije prst u oko u cilju da stigne do lopte. 

Slažem se, bilo je sasvim dovoljno osnova da se svira faul ali nekako nemam simpatije prema metiljavim branićima

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Bustin said:

Slažem se, bilo je sasvim dovoljno osnova da se svira faul ali nekako nemam simpatije prema metiljavim branićima


Ma ko metiljav?! 
 

image.thumb.jpeg.1d1e554056813ee2514f6dbab0b54dad.jpeg

Edited by John Coltrane
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...