Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

8 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Poslednji put kad je Totnam gubio 5:4, bili su tu i neki Anri i Pires na travnjaku :sad:

 

A Mourinho je ismijavao taj rezultat.

 

Quote

Mourinho after Tottenham lost 5-4 to Arsenal in 2004: “That was not a football score, it was a hockey score. In training I often play matches of 3 against 3 and when the score reaches 5-4 I send the players back to the dressing room, because they are not defending properly.”

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, ArleKino said:

 

A Mourinho je ismijavao taj rezultat.

 

 

 

Nije ismejavao nego je rekao ono što je tačno a što nije mogao da uradi na poluvremenu. Da pošalje celu odbranu na čelu su Lloris-om kući direktno.

Lloris defintivno više nije golman za ozbiljan klub. I pre je bio linijaš ali sada, sa godinama, to je tek postalo alarmantno. Pa jel moguće da mu je toliko samopouzdanje otišlo u kurac od finala LŠ da ne sme iz peterca da izađe. Onda imaš odbranu bez poverenje u golmana sa Dejvisom kod koga je svaki kontakt sa loptom ili duel, borba za goli život. Jednostavno tu nema kvalitetnog odbrambenog igrača ili golmana koji će da "razmišlja na nogama" što je ostalima očigledno izvan dometa.

Hojbjerg  je zmaj ali treba jedan takav odbrambeni i to onda može da funkcioniše.

Link to comment
5 minutes ago, Mercuzzio said:

Nije ismejavao nego je rekao ono što je tačno a što nije mogao da uradi na poluvremenu. Da pošalje celu odbranu na čelu su Lloris-om kući direktno.

Lloris defintivno više nije golman za ozbiljan klub. I pre je bio linijaš ali sada, sa godinama, to je tek postalo alarmantno. Pa jel moguće da mu je toliko samopouzdanje otišlo u kurac od finala LŠ da ne sme iz peterca da izađe. Onda imaš odbranu bez poverenje u golmana sa Dejvisom kod koga je svaki kontakt sa loptom ili duel, borba za goli život. Jednostavno tu nema kvalitetnog odbrambenog igrača ili golmana koji će da "razmišlja na nogama" što je ostalima očigledno izvan dometa.

Hojbjerg  je zmaj ali treba jedan takav odbrambeni i to onda može da funkcioniše.

 

Kad god vidim Sancheza u vašoj zadnjoj liniji, mirno spavam jer znam da sa njim u timu Spursi ne mogu ništa osvojiti. Koliko god da su loši stoperi Spursa, nijedan nije ni blizu Sancheza, a sinoć je dao dva gola.

 

Što se Llorisa tiče, mislim da je turning point bila ona ozljeda kod Brightona.

Link to comment

Llorisu je ta povreda jedina maltene ozbiljnija povreda u karijeri. A tu je propustio 3 meseca fudbala. Meni se čini da je i pre toga nešto krenulo na loše kod njega u glavi. Možda 7 golova protiv Bajerna... ne znam. Ali je fascinantno kolikom brzinom se on survao na nivo Fabijanskog ili Rajana.

Link to comment
2 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Kao rezultat bezazlenog, dobroćudnog i nadasve ispravnog Marsijalovog starta, Ogbona je out 3-6 nedelja. .

 

Ali Mane! Sećaš se kako je Mane naleteo na Fabijanskog onomad i zamalo da ga pogodi? Zašto kritikuješ Martialov start kad Mane prošle godine nije dobio crveni karton?!

 

Check-mate, non-sectarian losers!

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Ali Mane! Sećaš se kako je Mane naleteo na Fabijanskog onomad i zamalo da ga pogodi? Zašto kritikuješ Martialov start kad Mane prošle godine nije dobio crveni karton?!

 

Check-mate, non-sectarian losers!

 

Šta da ti radim kad se na pomen svakog grubog starta Mane priziva kao prva asocijacija.

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

Ko će Brodžersu da menja Justina ako je i Castagne povređen, Fuchs?

 

Ricardo Pereira se nedavno oporavio.

 

Inače, možda je ovoj povredi kumovao i sam Froddžers, jer bukvalno nije odmarao Džastina ni sekunde.

Link to comment
58 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ricardo Pereira se nedavno oporavio.

 

Inače, možda je ovoj povredi kumovao i sam Froddžers, jer bukvalno nije odmarao Džastina ni sekunde.

 

Da, računam Pereiru desno, mislio sam da će Justin opet da krpi levu stranu.

 

Brodžersara igrače ne odmara, on ih samo očinski disciplinuje klupom po potrebi. Tako mu je Sterling presedeo prvu polovinu one zamalo-šampionske sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...