Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Ruxo, zar ti ne navijas za Hasenhulove cr(k)veno bele ove sezone ili si opet odlucio da se posle 10 pobeda vratis "celavoj prevari kome je Arteta pravio taktiku"?

Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

Ruxo, zar ti ne navijas za Hasenhulove cr(k)veno bele ove sezone ili si opet odlucio da se posle 10 pobeda vratis "celavoj prevari kome je Arteta pravio taktiku"?

 

Možda je zbog dresova jer je ionako forumsku PL karijeru započeo u Sanderlendu :D

Link to comment

momci pratite malo fabulu. trenutno pričamo o tome kolika je klop prevara i smejemo se golmanu od 75m. zašto uopšte zamlaćujete narod sa time za koga ruxin navodno navija ili ne navija? koga boli uvo za to?

 

dopustiću čak i onaj zluradov podmenut citat, samo da ne skrećemo sa teme. koja je opet ponavljam upišavanje od smeha klopu

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Pa ne baš, kaže Liverpul mu nikada nije izgledao kao ekipa koja želi da ponovo osvoji titulu, a bili takoreći donedavno prvi, dok se grafikon koji sam gore okačio, nije ozbiljno popunio. U stvari, dok je Žota bio tu, dolazilo se i do onih "nezasluženih" pobeda, kada ne odigraš ništa posebno pa ipak pobediš. On je bio to osveženje i donosio je tu neku energiju timu, a bez njega, 4 pobede na 12 mečeva u PL (ako ne grešim)

 

Nalupetao se još, rekao je i da je ovo najgora igra Liverpula na Enfildu, dok se u realnosti sve raspalo posle dve Alisonove greške, do tada je bilo sve u solidnom egalu i moglo je da krene na bilo koju stranu (što ne umanjuje da je Siti na kraju svakako zaslužio pobedu).

 

Mislim, ti bi prvi trebalo da razumeš problem sa povredama ključnih igrača i da ga ne umanjuješ, proživeo si Gvardiolin raspad prošle sezone kada je ostao bez Laportea i ... ? Laportea, ok. 

 

 

Link to comment
23 minutes ago, copkillah said:

Pa ne baš, kaže Liverpul mu nikada nije izgledao kao ekipa koja želi da ponovo osvoji titulu, a bili takoreći donedavno prvi, dok se grafikon koji sam gore okačio, nije ozbiljno popunio. U stvari, dok je Žota bio tu, dolazilo se i do onih "nezasluženih" pobeda, kada ne odigraš ništa posebno pa ipak pobediš. On je bio to osveženje i donosio je tu neku energiju timu, a bez njega, 4 pobede na 12 mečeva u PL (ako ne grešim)

 

Nalupetao se još, rekao je i da je ovo najgora igra Liverpula na Enfildu, dok se u realnosti sve raspalo posle dve Alisonove greške, do tada je bilo sve u solidnom egalu i moglo je da krene na bilo koju stranu (što ne umanjuje da je Siti na kraju svakako zaslužio pobedu).

 

Mislim, ti bi prvi trebalo da razumeš problem sa povredama ključnih igrača i da ga ne umanjuješ, proživeo si Gvardiolin raspad prošle sezone kada je ostao bez Laportea i ... ? Laportea, ok. 

 

 

ja bih rekao da je ubo da ste poveravali u sopstveni hajp, a i ubo je da bi šampion morao da pokaže manje sramnu partiju doma protiv brajtona, pa sve da izvede omladince na teren....za to nema povreda i izgovora

 

poslednji pasus ću da ti oprostim, razumljiva greška jer prošle godine nije topic bio uplakan ceo dan, svaki dan, zbog sitijevih silnih povreda.

elem ovako je izgledlo u novembru, a posle samo još gore (stones se recimo razvlačio sa povredama cele sezone, što nas je ostavilo bez ovaj...štopera. za kuna kontam ne moram da napominjem)

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...