Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, copkillah said:

 

 

ne potenciraš... celih sedam minuta? :unsure:

 

pa nisam ni tad potencirao :fantom:

 

samo sam kao veliki poznavalac fudbala primetio odmah posle laportove povrede da je sezona već završena, pa vas povremeno podsećao na to kad god tema postane previše lepljiva od silne masturbacije nad švapskim hipsterom :dry:

Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

 

pa nisam ni tad potencirao :fantom:

 

samo sam kao veliki poznavalac fudbala primetio odmah posle laportove povrede da je sezona već završena, pa vas povremeno podsećao na to kad god tema postane previše lepljiva od silne masturbacije nad švapskim hipsterom :dry:

 

Znači, opravdanje za izgubljenu sezonu si pronalazio u povredi Laportea :fantom:

 

Link to comment
49 minutes ago, copkillah said:

 

Ovako glupo poređenje ne bi napravio čak ni Ruksa u svom najjačem trol izdanju :lol:

 

 

kakvo crno poredjenje o cemu pricas i zasto meni repliciras.

 

 

jedva nekako dadosmo gol sheffieldu. jorginho i giroud totalno beskorisni. bilo bi lepo da gilmour i ziyech dobiju sanse vec na poluvremenu.

Link to comment
5 minutes ago, 189- said:

kakvo crno poredjenje o cemu pricas i zasto meni repliciras.

 

59 minutes ago, 189- said:

to sto city igra bez najboljeg napadaca celu sezonu i sada bez kdb-a, to nije nista. jadan liverpool :cry:

 

:lol:

 

Link to comment

i sta je tu smesno. to sto sam poredio ekipe po povredama. otkad je to zabranjeno. zar to nije deo sporta i ove lige

 

i nisam ih ja prvi uporedio nego neko drugi koji je tvrdio da liverpool imao mnogo povreda. naravno to ti nije smetalo pa se meni smejes po postovima. tipicno copkillahovski.

Link to comment
1 minute ago, 189- said:

i sta je tu smesno. to sto sam poredio ekipe po povredama. otkad je to zabranjeno. zar to nije deo sporta i ove lige

 

i nisam ih ja prvi uporedio nego neko drugi koji je tvrdio da liverpool imao mnogo povreda. naravno to ti nije smetalo pa se meni smejes po postovima. tipicno copkillahovski.

 

Pa smešno je jer si povredio dve povrede, od kojih je jedna tu cele tri nedelje, sa raznovrsnim povredama bukvalno pola tima od početka sezone. 

 

Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:

Nema potrebe da se vadiš na emotikone 

 

 

ocekujem da napises post da koja povreda se sme porediti sa kojom. ali da bude napisano tako da na kraju ispadne da je liverpool prosao najgore.

Link to comment
5 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Solidno igra SHU u poslednje vrene, ali kasno su se setili

 

Sa moje tacke gledista igrali su mnogo bolje u prvom delu sezone :rolleyes:

Link to comment
Just now, 189- said:

ocekujem da napises post da koja povreda se sme porediti sa kojom. ali da bude napisano tako da na kraju ispadne da je liverpool prosao najgore.

 

Nije u pitanju tip povreda već broj istih (mada to si verovatno znao, ali...), vrlo prosta matematika, broj dva je manji od broja... pa, izračunaj sam ovaj put:

 

YrFyMdM.png

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...