Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Imao sam lep produžen vikend, šteluje se povratak kući da se stigne na tekmu i onda ovo...prestao sam da gledam na 1-3, nisam ni ja živce našao na ulici.

Link to comment

Dobro, onoliko se igralo pod punim gasom, plus što je Liverpul poslednji put izveo najjači™ tim protiv Atletiko Madrida prošle godine (a ni to nije pomoglo tada), skraćena rotacija zbog povreda i automatski umor, tri prva centralna beka povređeni - ovo je trenutno realno stanje i to je to.

 

  • +1 1
Link to comment

Ma jok,ovde se meni objasnjavalo da nije toliko strasno sto pool igra bez stopera,em odbrana suplja,em gubis dva veznjaka,al dobro,sad ce opet biti "objasnjenja"da nije tako.

 

Ladno ce ovaj celavi prepotenko da uzms titulu jer su se svi ostali raspali.Pu.

Edited by Bogotac
Link to comment
1 minute ago, Bogotac said:

Ma jok,ovde se meni objasnjavalo da nije toliko strasno sto pool igra bez stopera,em odbrana suplja,em gubis dva veznjaka,al dobro,sad ce opet biti "objasnjenja"da nije tako.

 

Ladno ce ovaj celavi prepotenko da uzms titulu jer su se svi ostali raspali.Pu.

 

i meni isto tako objašnjavali prošle godine da nije do toga što su fernandinjo i eric garcia odigrali celu sezonu na štoperu, nego klop<pep

 

btw prepotenko izgleda opet oborio neke rekorde za najmanju lošost

 

 

Link to comment

Igra mesec dana,ne celu godinu.

 

Samo lige i moze da osvaja,valjda ce Mesi put Mancestera za 1 LS posle citave decenije.OVERRATED.

Edited by Bogotac
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, 189- said:

to sto city igra bez najboljeg napadaca celu sezonu i sada bez kdb-a, to nije nista. jadan liverpool :cry:

 

Ovako glupo poređenje ne bi napravio čak ni Ruksa u svom najjačem trol izdanju :lol:

 

 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

U jednom momentu i nije bilo toliko strašno, ali kada nemaš oba štopera, onda jeste. Uz sve ostale probleme. 

Imaš štopere ali ti ne igraju. Umesto nijh igraju Fabinjo i Henderson.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Bogotac said:

Igra mesec dana,ne celu godinu.

 

Samo lige i moze da osvaja,valjda ce Mesi put Mancestera za 1 LS posle citave decenije.OVERRATED.

 

istina je da je pep najbolji kad ima neka tabela koja se podvuče posle 38 kola. jer tabela nikad ne laže.

gol u gostima laže 

 

5 minutes ago, copkillah said:

 

Ovako glupo poređenje ne bi napravio čak ni Ruksa u svom najjačem trol izdanju :lol:

 

ja uglavnom ne potenciram sitijeve povrede jer imam isti stav na tu temu kao i pep :fantom:

'Excuses are the worst thing in football': Pep Guardiola ponders Jurgen Klopp's 'fake news' outburst

 

to naravno ne znači da je siti ista ekipa bez belgijskog tilemansa i najboljeg špica u istoriji pl

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

ja uglavnom ne potenciram sitijeve povrede jer imam isti stav na tu temu kao i pep :fantom:

 

'Excuses are the worst thing in football': Pep Guardiola ponders Jurgen Klopp's 'fake news' outburst

 

8 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

i meni isto tako objašnjavali prošle godine da nije do toga što su fernandinjo i eric garcia odigrali celu sezonu na štoperu, nego klop<pep

 

ne potenciraš... celih sedam minuta? :unsure:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...