Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Meni je nejasno sta je onoliko gledao na monitoru. Vidi se jasno sta se desilo. Ako smatra da je namerno da mu crveni i gotovo. A on se dva minuta premislja. Po meni totalno bespotrebno dosudjen crveni.

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Al evo čitam i da nas kradu, biće da je to uzrok našeg kolapsa.

 

Pa jesi li vidio šta je svirano kao faul Lacazettea umjesto penala i crvenog Martinezu?

 

Mislim, ja sam prvi koji mrzi albansko-brazilsku mafiju koja nas je dovela na level da nam sezonu spašavaju djeca, ali onda kad suparnik treba dobiti crveni karton, a ne dobije za stvari za koje Arsenalov igrač dobije, ne treba da se zabija glava u pijesak zarad neke političke korektnosti ili neznamčegaveć.

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, ArleKino said:

Pa jesi li vidio šta je svirano kao faul Lacazettea umjesto penala i crvenog Martinezu?

 

Pa vidio sam. Golman u petercu je nedodirljiv, uvek bilo. Taktika prolazila nekad Alardajsovom Boltonu, ali to su davna vremena.

 

Crveni nad Sakom već može da se raspravlja.

 

Ali ne bih gurao suđenje u prvi plan dok god ti je kapiten Hektor Beljerin. Zaista minoran problem u odnosu na ovo.

Link to comment
15 minutes ago, San Epifanio said:

Meni je nejasno sta je onoliko gledao na monitoru. Vidi se jasno sta se desilo. Ako smatra da je namerno da mu crveni i gotovo. A on se dva minuta premislja. Po meni totalno bespotrebno dosudjen crveni.

 

Može da se raspravlja, neko će reći da nije potrebna namera da se isključi igrač za onakav udarac. "Moraš da budeš svestan svojih pokreta i svog tela", Nanijev crveni protiv Reala itd.

Link to comment
5 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Može da se raspravlja, neko će reći da nije potrebna namera da se isključi igrač za onakav udarac. "Moraš da budeš svestan svojih pokreta i svog tela", Nanijev crveni protiv Reala itd.


I da imaš oči na ledjima...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...