Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Uživao sam  u predavanju iz ekonomske istorije Lankašira od strane Vlade Novakovića tokom prenosa prvog poluvremena utakmice Burnley-Brighton. 

Link to comment
13 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Uživao sam  u predavanju iz ekonomske istorije Lankašira od strane Vlade Novakovića tokom prenosa prvog poluvremena utakmice Burnley-Brighton. 

 

Zašto taj lik prenosi samo opskurne utakmice, uvek sam se pitao. A šatro je neki elitni komentator. Da li on insistira na tome, jer hipsteraj, ili ima neko kršten na tom SK pa je provalio da ovaj nije za široke narodne audijencije. Mada, malo tu ko jeste, pa ih opet puštaju u (v)etar.

Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Zašto taj lik prenosi samo opskurne utakmice, uvek sam se pitao. A šatro je neki elitni komentator. Da li on insistira na tome, jer hipsteraj, ili ima neko kršten na tom SK pa je provalio da ovaj nije za široke narodne audijencije. Mada, malo tu ko jeste, pa ih opet puštaju u (v)etar.


On je glavni i odgovorni tako da sam odlučuje. Sinoć je prenosio NEM žene :wacko:

Link to comment

Znači, jebem im sve živo i mrtvo lopovsko.

 

Ono Martinezovo na Lacazetteu nije penal i crveni karton nego faul Lacazettea.

 

Ono Konsino na Saki nije crveni karton nego samo žuti.

 

Traore uleti na slobodnjak i ne dobije žuti.

 

Grealish je definitivno engleski Totti - govnar sa rajfom koji zna lopte i kojeg sudijska gamad posebno štiti.

Edited by ArleKino
  • +1 1
Link to comment

Ja ne znam da li je ijedan tim imao jadnija dva prva kapitena od Beljerina i Aube. Ovaj prvi zaboravio lopte ima već par godina, vegan, oblači se u nekakve roze pidžame, mlohav. Ovaj drugi zaboravio lopte ove godine, a inače kapiten može da bude samo u sakupljanju skupocenih lambordžinija, ima majndset jednog Lingarda. Al evo čitam i da nas kradu, biće da je to uzrok našeg kolapsa.

Link to comment
11 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Ništa ne fali majndsetu jednog Lingarda....odskora :fantom:

 

Ma častio ga Emiliano sa dva zgoditka, bitno da je danas zaključao mrežu™ :dry:

Link to comment

Jebeni Dean. Kad gledaš sa svemirske stanice prvo vidiš da je bilo slučajno pa tek onda vidiš kineski zid, ali on mora da jede govna.

 

Edit: sve u svemu loša utakmica, FUlam bolji, 0-0 imo ne valja ni jednima ni drugima.

Edited by Jean-Luc Picard
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...