Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts



  Kratko si ovde, ta ekipicu od milošte zovemo Sekta[emoji769], to ti sve govori [emoji3] Mislim sve je to navijački banter, nema neku težinu, osim kada se desi da ljudi krenu da shvataju sve lično pa bude smešnih situacija [emoji1] 


Dovoljno dugo i intezivno pratim sport da znam da ovo mesto nije nista bolje-gore od nekih drugih.
Generalno problem sa ljudima je sto uglavnom ne znaju da navijacki podbadaju i peckaju u granicama normale, kao sto bi neki drugari u rl, jel... uostalom svi ste ovde 100 godina [emoji846] znate se i opet svaki put mora ispodpojasno, na stranu sto neki drugi shvataju sve licno, ali niste bas ni klinci za toliku ostrascenost, bla, bla... [emoji3]

Link to comment

Lfc zbogom tituli - +1

 

Keleher imao nula odbrana - -1 

 

Imao je jednu odbranu definitivno, šut po zemlji, iskosa, sa lijeve strane 16-erca u dalji ugao

 

gljibavi siti uzima... i prije našeg posljednjeg kiksa je bila njihova da je izgube™, ne naša da je uzmemo... samo što nam sad, pod pretpostavkom da ih tuknemo u nedjelju, treba da oni kiksaju još tri puta do kraja, a mi nijednom (a prije ovog našeg prosipanja su nam trebala dva njihova kiksa). ne znam samo koji mi od ta dva uslova djeluje manje vjerovatno - njihovo kiksanje ili naše ne-kiksanje... :isuse:

  • +1 1
Link to comment

Malo ću biti dosadan (OK, malo više), ali dobro ide ova Kloppova ideja sa Veronom Thiagom koji otključava suparničke odbrane.

 

Spoiler

Ništa, samo kovertiram odgovor iziritiranog Weenieja. :D

 

Link to comment
13 hours ago, Jean-Luc Picard said:

 

Ovo sam i ja primetio. 

 

mozda kasni s izmenama ali treba reci da je pogodio s taktikom juce... 

 

Lineker kaze da je Villa imala off-day, pa nije imala off-day, druze, nego je Moyes majstorski zatvorio Grealisha koji je sve i svja tamo stavljajuci Coufala i Fredericksa na njega. 

 

 

Edited by Sundance Kid
  • +1 1
Link to comment

Ma sjajno ide, znam :sad: 

 

Sam Thiago uopšte nije problem jer ceo tim igra van forme a na njega se oslanjaju minimalno. I dalje sve zavisi od Trentovog besomučnog centriranja iz dubine - ako uspe da izbaci Salaha ili Manea i oni nekako umuvaju gol, sve super. Ako ne uspe jebiga, probaće opet sledeće nedelje. 

 

Klopp naravno jede govna sa formacijom - pošto je dobio Tottenham u gostima sa 4-3-3 odmah je odlučio da sebi zakomplikuje život i pređe na 4-4-2. OK, Mane mu se povredio, ali to nije razlog da opet razjebeš igru celog tima, taman kad je proradila! Mogao je na Maneovo mesto samo da uskoči Origi ili Jones (ili Minamino!) umesto što nesrećni Shaqiri pokušava da igra desetku a Salah centralno uz Firmina! Tako se automatski vraćaš na situaciju gde ti jedino bekovi daju širinu, a bekovi jedino znaju da centriraju, i onda jebiga.

 

Edit: @ArleKino

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
5 minutes ago, Sundance Kid said:

 

mozda kasni s izmenama ali treba reci da je pogodio s taktikom juce... 

 

Lineker kaze da je Villa imala off-day, pa nije imala off-day, druze, nego je Moyes majstorski zatvorio Grealisha koji je sve i svja tamo stavljajuci Coufala i Fredericksa na njega. 

 

 

 

Tek kad je ušao Trezege i Griliš prebačen na drugu stranu, Vila je počela da igra. S te strane su napravili par šansi i sa te strane je pao gol. Generalno, mnogo volim Kresvela, ali zna da bude liability u odbrani na toj strani, koliko god je dobar ofanzivno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...