Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Just now, Jean-Luc Picard said:

A na šta se oni konkretno žale....Na penal i crveni kod rezultata 6-0 za MUTD. Nemoguće da se žale na onaj crveni u prvom minutu igre.

 

Žale se verovatno na poništeni gol i na penal i crveni karton umesto žutog za Marsijala koji je i sam priznao da nije bio faul (kao i OGS posle utakmice). Ali nije svako Robi Fauler :fantom: 

Link to comment

Na ovoj utakmici ništa nije moglo da izmeni konačan ishod. Oni su je izgubili onog trenutka kad je AfroŠvajcarac Slavenskog prezimena odlučio da izigrava te kvon do majstora u prvom minutu utakmice. Sve ostalo su nijanse. Razlika između 6-1 i 9-0. Uostalom, bio je i nedosuđen penal za MUTD ranije....na to se ne žale pretpostavljam.

 

Link to comment

Dojam je da nije morao Bednareka da isključi, jer je ono više bila želja Marsijala da iznudi penal nego bilo šta drugo. A i bilo već stoka razlike.

Link to comment

I na 9:0 nam ne date da uživamo, prizivate “karmu”, sudite o penalima iz udobnosti fotelje, olako “poništavate” crvene kartone za start sa ledja...

:fantom:

Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Na ovoj utakmici ništa nije moglo da izmeni konačan ishod. Oni su je izgubili onog trenutka kad je AfroŠvajcarac Slavenskog prezimena odlučio da izigrava te kvon do majstora u prvom minutu utakmice. Sve ostalo su nijanse. Razlika između 6-1 i 9-0. Uostalom, bio je i nedosuđen penal za MUTD ranije....na to se ne žale pretpostavljam.

 

 

Ali nije reč o konačnom ishodu već o posledicama te pogrešne odluke. Sautempton je bukvalno došao desetkovan, opravdano ostao bez igrača na samom startu, a onda neopravdano ostao bez drugog igrača koji će im itekako biti potreban u narednom periodu, zbog pomenutih problema sa povredama. 

 

I svi smo se ovde složili da je trebalo da se svira penal za MU, ali ne vidim zašto bi bio posao Sautemptona da se bavi time, kakva je to logika?

 

32 minutes ago, John Coltrane said:

I na 9:0 nam ne date da uživamo, prizivate “karmu”, sudite o penalima iz udobnosti fotelje, olako “poništavate” crvene kartone za start sa ledja...

:fantom:


Pošto se ovde često isticao kao stručnjak za dajvove, ne znam kako ti je promaklo da je Marsijal krenuo da pada pre nego što je zakačio Bednareka. Žuti karton k'o vrata.

Link to comment

Mjok, ja se nikad ne oglasavam po tim glupostima, komentarisem samo meceve koje gledam. Nego sada vidim, pa me zasvrbelo [emoji849]
A da li postoji ovde neko van MU tabora da nema potrebu da opljune po njemu?

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, copkillah said:

 

Ali nije reč o konačnom ishodu već o posledicama te pogrešne odluke. Sautempton je bukvalno došao desetkovan, opravdano ostao bez igrača na samom startu, a onda neopravdano ostao bez drugog igrača koji će im itekako biti potreban u narednom periodu, zbog pomenutih problema sa povredama. 

 

I svi smo se ovde složili da je trebalo da se svira penal za MU, ali ne vidim zašto bi bio posao Sautemptona da se bavi time, kakva je to logika?

 


Pošto se ovde često isticao kao stručnjak za dajvove, ne znam kako ti je promaklo da je Marsijal krenuo da pada pre nego što je zakačio Bednareka. Žuti karton k'o vrata.

 

Ne bi bilo prvi put da se poništi direktan crveni i suspenzija koja ide uz njega, ako se utvrdi da je napravljena greška. U tom smislu treba da upute formalnu žalbu Fudbalskoj Asocijaciji i u tom smislu se slažem da žalba ima smisla. Ali ono "NEĆEMO više da nam sudi ovaj ili onaj jer sudi protiv nas" je sviranje kurcu...

 

Važi li još ono pravilo o tri utakmice suspenzije igraču koji je dajvom iznudio penal ili crveni protivničkom igraču :D

Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

Mjok, ja se nikad ne oglasavam po tim glupostima, komentarisem samo meceve koje gledam. Nego sada vidim, pa me zasvrbelo emoji849.png
A da li postoji ovde neko van MU tabora da nema potrebu da opljune po njemu?
 

 

Kratko si ovde, ta ekipicu od milošte zovemo Sekta™, to ti sve govori :D Mislim sve je to navijački banter, nema neku težinu, osim kada se desi da ljudi krenu da shvataju sve lično pa bude smešnih situacija :lol: 

 

2 hours ago, Jean-Luc Picard said:

 

Ne bi bilo prvi put da se poništi direktan crveni i suspenzija koja ide uz njega, ako se utvrdi da je napravljena greška. U tom smislu treba da upute formalnu žalbu Fudbalskoj Asocijaciji i u tom smislu se slažem da žalba ima smisla. Ali ono "NEĆEMO više da nam sudi ovaj ili onaj jer sudi protiv nas" je sviranje kurcu...

 

Važi li još ono pravilo o tri utakmice suspenzije igraču koji je dajvom iznudio penal ili crveni protivničkom igraču :D

 

Ne bi bio prvi put, ali tako bi se po ko zna koji put potvrdila nekompetetnost svirača kur u pištaljku, a ne znam da li je sudijska organizacija ikada bila pod ovakvim shitstormom kao poslednjih par sezona. Nije dovoljna formalna žalba, treba da se diže frka u medijima dokle god se ne reši problem inbreda™ sa pištaljkom. Što više trenera diže frku, to bolje. 

Link to comment

Zamisli Batu Stojkovića kako umesto "Ali ljudi, dva kilometra!!!" kaže "Ali ljudi 9-0!!"...i to je sve o bilo kakvom dizanju frke. Kad izgubiš 9-0 pokriješ se po ušima i ćutiš. End of story...

 

edit: I to drugi put u godinu dana 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Jeste znali da kad je ManUtd poslednji put pobedio Soton-a i kuci i na strani je osvojio titulu. Kada je Soton poslednji put izgubio sa 9 razlike titulu je osvojio Liverpool :ph34r:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...