Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Cela familija moje bibše je iz i iz okoline Prestona. Naravno, većina njih navija za Preston (kao i za Utd), ostatak je iz Salforda gde je Utd religija. Ben je, po njima, obećavajući i odličan igrač.

Link to comment
šampionski ples bazena
Hvala na lepim željama, ali ću ponoviti ono što sam već pisao.Mi smo našu šansu za titulu izgubili, nije kukanje, nije jinxovanje (valjda može ovako), u nizu utakmica bez datog gola, uz pokoju u kojoj smo glupo odigrali nerešeno.Vidi šta radi City, i mi sada da se nečemu nadamo.Možda, ali možda, da ih dobijemo, pa da oni onda padnu.Što se nažalost jako teško može desiti.Nada umire poslednja.Ako osvojimo, uzećemo samo sa bodom više [emoji23]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Navodno i Caleta - Car treba da predje na Enfield, nije lose za nekoga ko nema novac za pojacanja. 

 

Ovde treba umetnui video Vucica koji kaze "ljudi nasli smo jos para":rolleyes:

 

 

Link to comment

Dogorelo je, posle povrede Matipa neko je MORAO da se kupi ako hoćeš da se boriš za titulu. Realno je dogorelo i pre povrede Matipa, ali sad je baš baš dogorelo :D

 

Link to comment
41 minutes ago, čekmeže said:

Jbt, taman smo se rešili 1 ustaše kad evo ga drugi...

 

evo ja sam upravo konsultovao mog omiljenog ustašu, bivšeg fudbalera i on kaže da Ćaleta-Car drži odbranu OM i da ima njegov dres od prve utakmice za reprezentaciju - meni dovoljno!

 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Kaže, ima advokaticu pored sebe koja bi u London a ne u Liverpul :lol:

 

Pa dobro, nek' živi u Londonu i putuje na treninge i utakmice u Liverpool. :D

 

Kako biste mu prevodili prezime na pulđanskim forumima? Father's Emperor?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...