Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, ArleKino said:

Meni je inače superkul kako se Viško maltene izvinjava što mora pohvaliti Shaqirija. :D

 

eh makar ga pohvali, za razliku od ppp-u koji se pravi da švicarac ne postoji kad god napravi nešto da valja :sleep:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

E ako ga je taj uništio, onda ne znam čemu se nadaju :sad: 

 

On je zivotinja, stalno ga je vukao u kontakt i tu malo ko u Champiosnhipu ima sanse protiv njega.

 

Igrac za rotaciju, a i ima od koga da uci u Liverpoolu siguran sam.

Link to comment
Evo vam nesto vise o novom pojacanju na nizu ispod. Ocigledno Celtic je bio blizu dogovora sa njim.
 
 
U stvari su svi začuđeni odakle ovaj lik u priči sa Liverpulom. Hajd da se nadamo najboljem, Edwards i Klop greše onako, sporadično. Najgore od svega je što mi je dobar drug die hard Prestonov navijač, englez i jedno vreme čak i radio u klubu i već 3 sata razmišljam da ga cimam al hajd, neka. Da se iznenadim.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Sto razmisljas? Cimaj ga naravno.

 

Ja se ne stidim da cimam moje kontakte kad je nesto vezano za Wednesday u pitanju :rolleyes:

 

Juce nije delovao impresivno, ali opet kazem igrao je protiv Patersona koji je fizicki mnogo jaci od njega, a po analizama koje mogu da vidim pominjese da ume igrati fudbala.

Link to comment

Sto da cimam lika, kad slutim da ce u drugoj utakmici koju igra da se povredi i bude povredjen barem 6 meseci. Prekinuli smo kletvu, osvojili ligu ali nas karma opasno zajebava.

 

E: U stvari, u situaciji kad te povezuju sa Mustafijem bolje i Ben Davis sa Aliexpresa nego on. Mada, i dalje se spekulise za obojicu :ph34r:

Edited by Zlurad
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...