Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

5 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Prva stvar koju je Novaković danas rekao kad je Lester poveo je da ove sezone još nisu izgubili nijednu utakmicu nakon što su prvi postigli gol. 

 

Zar nije Loncarevic prenosio utakmicu?

Link to comment
10 minutes ago, WTID said:

 

Zar nije Loncarevic prenosio utakmicu?

 

Jeste Lončarević. Mea culpa...izvinjavam se. Na njega sam mislio a napisao Novaković.

Link to comment
1 minute ago, WTID said:

Jel moguce da ne mogu da nadju pojacanje nigde pa kopaju po Championshipu?

 

 

 

Romain Saiss i vozi, zajebite me Prestonovih i Arsenalovih vedeta.

 

Igra danas ne liči ni na šta. Dobro, WHU i Moyes su daleko ozbiljnij rivali od THFC i Specijalnog, ali zašto odjednom 4-4-2 taman kad je ponovo krenulo 4-3-3? Zašto mrtvi Gnjilanac u ulozi kreativca?

 

Link to comment
6 minutes ago, renne said:

šta ti imaš protivu mrtvih gnjilanaca?

 

Nije lepo što me vučeš za jezik da se neumesno šalim na temu hladnjača, neće ti to proći :mad: 

 

Ne zna gde udara danas, najcrnje je bilo kad mu Origi u kontri pošalje prekratak pas a on samo stoji i gleda ga, kao, mislio je da ovaj to sebi daje for :isuse: 

 

Protiv Tottenhama je išlo jer su širili napad, Mane i Salah utrčavali sa aut linija na duge lopte. Ovde su napadači samo Salah i Origi, pa se obojica guze negde oko ivice šesnaesterca. Šaćiri kao nekakva desetka pokušava da se progura kroz sredinu gde stoje Rice i Souček, nula od igre a sasvim moguće nula i od bodova.

 

2 minutes ago, John Coltrane said:

Čekićari kamo Lingardinjo?

 

Neregistrovan na vreme.

Link to comment

Ma kakav Gnjilanac, pa on je treće-pozivac, za kup ili da udje na 3:0. Origi, posle onog mrtvog zicera 1na1, bi zbog one prečke bio prebačen u U23. WH ako ovo ne uzme imaće za čim da žali.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...