Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Jedan od onih dana kada je sve pogrešno...

Mnogo eksperimentisao Murinjo i sve se raspalo kad se povredio Kejn a Lloris odlučio da vrati Liverpool u trku za titulu.

Dodaš na to da je Son opet ušao u "ja sam zvezda" mod, da Bergwijn kukavni ne zna gde se nalazi a da je odbrana bez Reguilona i Alderweirelda na Championship nivou i dobiješ ovo danas.

Na sve to Murinjo na poluvremenu ubacuje Lamelu i Winksa... :wacko:

Ndombele kao jedini preostali kreativni igrač se nije video u drugom poluvremenu.

 

Jedan od onih Tottenham dana... navikne se čovek

Link to comment

Čestitke meni na osvojenom četvrtom mestu :fantom: Realno sam najzaslužniji za ovaj vanserijski uspeh posle mesec dana intenzivnog objašnjavanja™ Kloppu da treba da zameni mesta Thiagu i Wijnaldumu. Ovaj drugi je pokidao danas, posebno u drugom poluvremenu kad su svi ostali popadali a on trčkara okolo kao da je 10. minut utakmice.

 

MOTM TAA, vratio se iz mrtvih :hail: 

Link to comment
1 hour ago, čekmeže said:

Svi seniorski štoperi su povređeni a četvrtog su prodali i nemaju para. Prodali bi i ovog mučenika Filipsa ali nije našao angažman. Koji su to pajseri. Igraće nama Bili Kumetio.

 

Može i Alison na štopera, Keleher na gol. Razne kombinacije postoje. 

Link to comment

Keleher igrao napadaca kad je bio mlad, mogao bi da zameni nekog.

 

Murinjo je totalno omasio sa taktikom ili je Trent stvarno MotM. U svakom slucaju dvaesprvedvaesprve Liverpool konacno pobediJo.

Link to comment

Kako da ne može kad stalno udvajaju Salaha? Bude i na drugoj strani tako kad brane Mane/Robertson duo.

 

Razlika je u tome što bi Trent u prethodnim utakmicama iz iste situacije napucao korner zastavicu.

Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Matip opet povređen...

 

Daćemo vam Isu Diopa za Origija...glava za glavu.

 

Sad sam prilično ubeđen da će neko da se kupi. Neću da se bavim imenima koja se vrte po internetu jer je jedno prilično zastrašujuće, bivši nemački reprezentativac zbog čije prodaje bi Arle otvorio šampanjac.

 

In the other news, Salahov gol nije trebalo da bude poništen:

Es40yqDXMAAPjZY?format=jpg&name=large

Još je bizarnije što nije sviran faul nad Firminom

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...