Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Ogromna razlika u kvalitetu igre, drago mi je da su umuljali nekako taj jedan gol najzad, ali i bez toga se neuporedivo tečnije kreće lopta. 

 

Naravno, razlog je jasan: Klopp se opametio pa gurnuo Wijnalduma na jedinu poziciju koju ume da igra, zadnjeg veznog. Thiago umesto njega igra ofanzivnije, i mada se ne snalazi najbolje protiv Ndombelea bitno je da loptu ne cinculira - samo je doturi do Firmina u pravom trenutku, i već su pola šanse stvorili. (Wijnaldum bi se u istoj situaciji zagradio, overio loptu pet puta, i poslao je na svoju polovinu.)

 

Trent je takođe popravio kvalitet dodavanja, bunari prilično opasno prostor između tri specijalna štopera. Iznenadilo me je što ni Robertson večeras ne jurca napred, iako Son uglavnom beži po strani suprotnoj od njegove.

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Pa deluje da je ono lako za odbraniti, ali da je lopta išla po zemlji. Ali žaba je to. 

 

Zbunili se Dier i Loris, mogao je i jedan i drugi bez problema da reši situaciju ali prikočili obojica instinktivno da se ne bi sudarili i ostavili loptu Firminu. Frfljaf gol za primiti, ali ko ih jebe.

Link to comment

Dajer kao da je čekao Lorisa. VAR nas je ukenjao za promenu. Jednom je neko ispoštovao utrčavanje i dali smo gol 

 

edit Matip ne može više ni poluvreme da odigra. Svi seniorski štoperi su povređeni a četvrtog su prodali i nemaju para. Prodali bi i ovog mučenika Filipsa ali nije našao angažman. Koji su to pajseri. Igraće nama Bili Kumetio.

Edited by čekmeže
Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Zbunili se Dier i Loris, mogao je i jedan i drugi bez problema da reši situaciju ali prikočili obojica instinktivno da se ne bi sudarili i ostavili loptu Firminu. Frfljaf gol za primiti, ali ko ih jebe.

 

A je, sad vidim da je "ma ti ćeš" situacija. Delovalo mi da je više bilo do Maneovog majstorstva.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...