Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Emil Smif Rouv od svih ljudi će ispasti ključni igrač ove sezone, izgleda. Jedva otključasmo zabunkerisani Njukasl.

 

I da, Mario Lemina je i zvanično najbolji gabonski fudbaler atm.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Emil Smif Rouv od svih ljudi će ispasti ključni igrač ove sezone, izgleda. Jedva otključasmo zabunkerisani Njukasl.

 

I da, Mario Lemina je i zvanično najbolji gabonski fudbaler atm.

 

Jedino što smo ostali bez Martinellija. Ima i video na Twitteru kako je izvrnuo zglob. :isuse: 

 

Willian je kriminalan. Svi umiješani u transfer treba da idu u zatvor.

Link to comment
Quote

"Prva misao mi je bila da to ne može da bude penal zbog ofsajda, tako da moramo to a proverimo. Da nije bilo ofsajda, pokazao bih na belu tačku. Gledao sam kompletnu situaciju nekoliko puta“, rekao je Oliver.

 

„Nismo dovoljno razmišljali o prekršaju. Mogli smo da dosudimo ofsajd i da Pikfordu dosudimo crveni. Ono što me je začudilo kasnije je što niko od igrača nije zahtevao crveni karton. Trebalo je da sagledamo širu sliku, da pogledamo kakav je bio start, a ne da razmišljamo samo o penalu. Pikford je trebalo da bude kažnjen“.

 

Oliver priznao. Ipak je imao ingerencije™ :blush:

Link to comment

"Nismo dovoljno razmišljali", retorička gimnastika kako bi se izbegle mrske reči "pogrešili smo".

 

Odmah potom, "A što igrači nisu zahtevali crveni karton?" :lol: 

 

Sve podrediš građenju nepopustljivog sudijskog autoriteta, ali zato kad treba da se vadiš, opušteno priznaješ da na tvoje odluke utiče igračko okruživanje™.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...