Jump to content

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Iskreno, meni je nevjerovatno da Lfc daje više za plate on utd-a, ako se sjetimo da smo se prije samo koju godinicu izsprdavali™ sa njihovim plaćanjem Alexisa pesto-osamsto nečega nedjeljno...

 

I sad treba da vjerujem tom nekom tnjiter nalogu? Ma važi! Uostalom, neka mi pokažu prvo gdje je to zemlja zaobljena... :fantom:

Link to comment
Iskreno, meni je nevjerovatno da Lfc daje više za plate on utd-a, ako se sjetimo da smo se prije samo koju godinicu izsprdavali[emoji769] sa njihovim plaćanjem Alexisa pesto-osamsto nečega nedjeljno...
 
I sad treba da vjerujem tom nekom tnjiter nalogu? Ma važi! Uostalom, neka mi pokažu prvo gdje je to zemlja zaobljena... :fantom:
Nije zemlja zaobljena no kupola iznad nje, ali ne previse :fantom:

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

I meni je čudno da UTD ne daje najviše para na platurine (bez obzira koju sezonu gledaš :lolol:).

 

Nadam se Tuhelu u Čelskiju pa da Roman izvrti sve - od genija Murinja, preko anonimusa Granta, do penzionera Hidinka, Skolarija,  osvjača svega i svačega Anćelotija, čoveka koji je ni kriv ni dužan uzeo LŠ Di Matea, te bankara Sarija. Dodajte koga sam izostavio?!

Link to comment
13 minutes ago, John Coltrane said:

I meni je čudno da UTD ne daje najviše para na platurine (bez obzira koju sezonu gledaš :lolol:).

 

Nadam se Tuhelu u Čelskiju pa da Roman izvrti sve - od genija Murinja, preko anonimusa Granta, do penzionera Hidinka, Skolarija,  osvjača svega i svačega Anćelotija, čoveka koji je ni kriv ni dužan uzeo LŠ Di Matea, te bankara Sarija. Dodajte koga sam izostavio?!

 

Šminker - Viljaš Boaš.

Link to comment

I ja sve sto sam nasao po netu je da je man utd prvi, pool drugi, city, celzi, arsenal. Jedinstvo ima vise igraca u ligi sa 250K nedeljnom platom: De Gea, Megvajer, Pogba, Rasford, Kavani I gomilu igraca koji su na 150K I preko: Bruno, telles, mata, Martial, beek, plus ko zna kakav je dil sa klavijatirustom. Plus jos 10 igraca oko 100K. U Liverpulu samo Alison, Van Dajk i Salah (Tiago odnedavno) imaju plate oko ili preko 200K, eventualno par oko 150 (Mane, mooozda Fabinjo, Firmino, Henderson) dok su svi ostali debelo ispod 100K

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
41 minutes ago, Pantelija jr said:

Iskreno, meni je nevjerovatno da Lfc daje više za plate on utd-a, ako se sjetimo da smo se prije samo koju godinicu izsprdavali™ sa njihovim plaćanjem Alexisa pesto-osamsto nečega nedjeljno...

 

I sad treba da vjerujem tom nekom tnjiter nalogu? Ma važi! Uostalom, neka mi pokažu prvo gdje je to zemlja zaobljena... :fantom:

 

To su sve cifre koje se lako mogu proveriti, svaki klub je duzan da objavi finansijski izvestaj za prethodnu godinu.

 

Uostalom to nisu samo plate igraca vec i plate trenera, medicinskog osobolja, direktora itd, - naravno vecinski deo platnog fonda cine igraci.

 

Evo ti Screen shot sa izvestaja Liverpoola koji mozes naci na njihovom sajtu, pa sad... da li ces da verujes u te cifre ili ne je subjektivna stvar.

 

Efit: Sto se tice twitter naloga koji sam citirao, to je jedan od najcenjenijih naloga u ovoj oblasti.

 

456.jpg

Edited by WTID
Link to comment
9 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Šminker - Viljaš Boaš.

 

 Vozio Dakar pre 2 godine :D  Sad je toplo hladno u OM.

 

 

8 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

flyingrafa.gif

 

 

 

Uf on je baš bio kratko, ne bih ga se setio ni da mi život zavisi od toga.

Link to comment
10 minutes ago, Zlurad said:

I ja sve sto sam nasao po netu je da je man utd prvi, pool drugi, city, celzi, arsenal. Jedinstvo ima vise igraca u ligi sa 250K nedeljnom platom: De Gea, Megvajer, Pogba, Rasford, Kavani I gomilu igraca koji su na 150K I preko: Bruno, telles, mata, Martial, beek, plus ko zna kakav je dil sa klavijatirustom. Plus jos 10 igraca oko 100K. U Liverpulu samo Alison, Van Dajk i Salah (Tiago odnedavno) imaju plate oko ili preko 200K, eventualno par oko 150 (Mane, mooozda Fabinjo, Firmino, Henderson) dok su svi ostali debelo ispod 100K

 

Zašto se pecate na priču o platama kad se borba™ vodi na toliko neoporedivo važnijih ravni?

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Uf on je baš bio kratko, ne bih ga se setio ni da mi život zavisi od toga.

 

Kratak ali tehničar! Uzeo trofej i boli ga uvo, kad će Lamps tako?

Link to comment
7 hours ago, copkillah said:

Gvardiola je za godinu dana manje potrošio skoro duplo više para i ima celu jednu titulu u PL više, pa to Ruksa verovatno računa kao duplo uspešniji :lol:

 

ne znam odakle ti sad to duplo. poslednji put kad sam ja brojao pep je imao osam trofeja u engleskoj, a klop jedan :happy:

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment

stvarno ne vidim mnogo razloga da pređe iz jednog top 6 kluba, koji ga tretira kao božanstvo kakvo jeste, u drugi top 6 klub koji vodi fakin roman..,ali bumo videli

 

mislim da vam je tuhel realnija priča, taman po meri tima i kaia 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...