Jump to content

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Net spent je irelevantan po mom misljenju jer postoji mnogo izvora prihoda i sponzorstva se lako daju izmanipulisati. Primera radi na Hillsborough-u se vrti reklama za D-Taxi a niko u gradu nikad nije video vozilo te firme. :rolleyes:

 

Meni je recimo interesantno da Liverpool ima drugi najveci platni fond u ligi (samo 5 mil manji od fonda City-ja, u danasnje vreme to je jedan igrac na plati od 100k nedeljno) a City ima veci igracki kadar.

Edited by WTID
Link to comment
24 minutes ago, WTID said:

Meni je recimo interesantno da Liverpool ima drugi najveci platni fond u ligi (samo 5 mil manji od fonda City-ja, u danasnje vreme to je jedan igrac na plati od 100k nedeljno) a City ima veci igracki kadar.

 

Proveri svoje izvore opet, nešto ti se malo pomešalo

 

Link to comment

Za takve stvari koristim Swiss Ramble i Price of Football twitter naloge, siguran sam da su te cifre objavljene, Man City 315mil a Liverpool 310mil.

 

 

Edited by WTID
Link to comment



Primera radi na Hillsborough-u se vrti reklama za D-Taxi a niko u gradu nikad nije video vozilo te firme.


U kom to gradu, Šefildu? :unsure:

Solidne izvore imaš, samo nastavi :jerry:
Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:


 

 


U kom to gradu, Šefildu? :unsure:

Solidne izvore imaš, samo nastavi :jerry:

 

 

Da, u Sheffield-u.

 

Interesantno da nijedan mediji u Engleskoj jos nije objavio da je napadac Sheff U (Mousset) sinoc u kasne sate slupao svoj narandzasti Lamborgini. Navodno je i pobegao sa lica mesta, a odgovornost preuzima njegov "prijatelj", videcemo da li ima neki CCTV snimak sa mesta nesrece koji moze da potvrdi drugi deo ove price (da je pobegao).

Edited by WTID
Link to comment
1 hour ago, 189- said:

sta ste skocili na coveka. nek pise sta hoce. vidi se da se razume u engleski fudbal.

 

Hvala na podrsci, ja medjutim komentare copkillaha i Weenie Pooha nisam shvatio kao zlonamerne. Cak mi se ucinilo i da je copkillah prihvatio podatak o platnom fondu Liverpoola kao tacan nakon tweet-a.

 

U svakom slucaju, znacu da cenim podrsku, hvala jos jednom.

  • +1 2
Link to comment

Svaki moj post je bolje shvatiti kao zlonameran, čisto iz predostrožnosti :fantom:

 

Piši šta god hoćeš, naravno, no skin off my back. Samo što smo te net-spend-gross-spend-wage-bill gluposti prežvakali jedno šesnaest puta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...