Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

16 minutes ago, Pantelija jr said:

prvo - utd ne dijeli prvo mjesto, drugi je (osim ako misliš da ste 2012. podijelili titulu sa sitijem)

 

drugo - koji dio od ova dva statistička podatka koja je @ArleKino naveo (i zaključka koji ne da se nameće, nego vrišti u facu svakome ko ovlašno pogleda u tom pravcu) nije jasan? :fantom:

 

Podatak od 400 dodira više, u kontekstu penala,  je u rangu pozivanja na posed ekipe koja je izgubila 3:0. Džabe pipate™ kad samo Salah i ponekad Mane, profesionalno dajvuju.

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, WTID said:

Koja prilika? Mane je zvezda on sme da udara igrace laktom kad mu se hoce? 

 

Od navijaca Liverpoola se bolje i ne ockuje, sektaski pristup je ono sto krasi pozere koji navijaju za taj klub (cast izuzecima).

 

Ja sam dobar čovek pa ću i dalje da verujem da nisi trol i usput ću da ti dajdžestiram: nekompetentne sudije + zaštićene zvezde (a to digni na peti stepen ako je u pitanju beloputi Englez) = selektivne odluke zbog kojih bi neko drugi bio strože kažnjen, tj prolaze im stvari koje drugima ne prolaze.

 

Takođe možeš da zaključiš da nisam izneo lični stav već činjenično stanje i objašnjenje situacije koju si ti naveo kao primer. Je l' je sad bolje? Sporstski poyy od poyera!

Link to comment

U poslednje 2-3 godine je Palas u vrhu po penalima, ako ne i vodeći. Usudiću se da procenim da oni manje pipkaju loptu u kazanu i od sektaša1. Takođe, nemaju crvenonosog menađera koji bije sudije. Mogu i ovo teoretičari zavere da objasne ako im nije problem.

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

U poslednje 2-3 godine je Palas u vrhu po penalima, ako ne i vodeći. Usudiću se da procenim da oni manje pipkaju loptu u kazanu i od sektaša1. Takođe, nemaju crvenonosog menađera koji bije sudije. Mogu i ovo teoretičari zavere da objasne ako im nije problem.

 

Bila je ona jedna sezona kad im je suđeno 10 komada, manjeviše sve nad Zahom, ali van toga  dva do tri po sezoni. Ove sezone Lesteru deset komada u 16 utakmica  što je apsurdno. Burnley, WBA i WHU nijedan ove sezone. Za Burnley i WBA ne znam, ali za WHU je bilo prilika da se sudi. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...