Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

A ako ima loptu onda smeš da ga udariš u glavu :D

 

Gde je ono udaranje...push, u najgorem slučaju. Mada, slažem se da je mogao na civilizovaniji način da obrazloži svoje argumente.

Link to comment
4 hours ago, Zlurad said:

 

Dobro ti ide ovo trolovanje. Makar nasmejes ljude ponekad.

 

Ja sam mu dao priliku da bude ozbiljno shvaćen, od mene vala dosta!

 

2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

A ako ima loptu onda smeš da ga udariš u glavu :D

 

Gde je ono udaranje...push, u najgorem slučaju. Mada, slažem se da je mogao na civilizovaniji način da obrazloži svoje argumente.

 

Naravno, ono nije ni za žuti karton već za usmenu opomenu, kakvo crno udaranje. Tj da je dobio žuti, bilo bi kao aj ok, ali zaista banalna situacija.

Link to comment
3 hours ago, ArleKino said:

United je dobio 33 penala u 59 utakmica. Liverpool ima 400 dodira sa loptom u šesnaestercu više. Ja bih tu završio dalju diskusiju.

 

fala za ovi podatak... ne da sam iznenađen

 

a na drugu misao™, jesam, iznenađen sam - nevjerovatno mi je da sudije i dalje po inerciji sude za ove ... za utd iako već 7 godina em nisu jaki kao što su bili (pa da su protežirani od onih likova među sudijama koji vazda glasaju za vlast) em nema ljubičastog gmaza saf-a da ih zastrašuje

Link to comment

prvo - utd ne dijeli prvo mjesto, drugi je (osim ako misliš da ste 2012. podijelili titulu sa sitijem)

 

drugo - koji dio od ova dva statistička podatka koja je @ArleKino naveo (i zaključka koji ne da se nameće, nego vrišti u facu svakome ko ovlašno pogleda u tom pravcu) nije jasan? :fantom:

Link to comment

Neverovatno da 3 milijarde ljudi širom sveta prati ligu koju režira i kroji par ćelavih debeljuškastih ljudi u crnom sa plaćom od 200k godišnje. Al sve im se to vraća jer nisu bili omiljeni u srednjoj školi.

Link to comment
28 minutes ago, copkillah said:

 

Ja sam mu dao priliku da bude ozbiljno shvaćen, od mene vala dosta!

 

 

Koja prilika? Mane je zvezda on sme da udara igrace laktom kad mu se hoce? 

 

Od navijaca Liverpoola se bolje i ne ockuje, sektaski pristup je ono sto krasi pozere koji navijaju za taj klub (cast izuzecima).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...