Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

13 minutes ago, napadaj said:

Priče o Hauardu Vebu kao vrhovnom zlikovcu su jednake onima da je Mažić bio Partizanov ili Zvezdin sudija.

 

 

dobro™

Link to comment
2 minutes ago, radnik said:

Veb je samo deo cuvenog i svim postenim ljubiteljima fudbala poznatog "udruzenog zlocinackog poduhvata", jedan sraf.

Davno je ta hobotnica raskrinkana, gicaju i koprcaju se jos poneki pipci, ali to je zavrsena prica ... samrtnicki ropac.

 

Pa, videli smo to po broju engleskih sudija na SP :whistle:

Link to comment

Ako vec pricamo o nekim sektiama i hobotnicama, moze li neko da objasni zasto Mane ovd nije bio iskljucen?

 

Ne gleda loptu, ne zanima ga lopta zapravo, jedini cilj mu je da uvali lakat u cemu i uspeva.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, napadaj said:

^^

Kakve veze to ima sa Premijer ligom?

 

 

 

Ilustracija o kakvom se imbecilu radilo. Mislim ako ćeš da braniš, pazi sad, HAUARDA VEBA, neću te zaustavljati u tome :lol:   

 

2 minutes ago, WTID said:

Ako vec pricamo o nekim sektiama i hobotnicama, moze li neko da objasni zasto Mane ovd nije bio iskljucen?

 

Ne gleda loptu, ne zanima ga lopta zapravo, jedini cilj mu je da uvali lakat u cemu i uspeva.

 

 

 

Sporadično (bar 50x godišnje) se na temama o PL priča o nekompetentnosti sudija, popularnih inbreda™, pa ti je to možda promaklo. Ali odgovor se krije u tome, kao i u činjenici da su zvezde zaštićenije, mada mi je nemoguće da ni to nisi znao

Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Od ovih sadasnjih sudija meni je ok samo Entoni Tejlor. Bas profi, autoritet, uz minimum pogresnih odluka.

 

Meni skroz suprotno :D

Ja baš imam toleranciju za te likove i ne pljujem ih tek onako, ali taj lik je jako polupan. Počevši od bazičnih stvari, jako često mu se desi da ne zna da uspostavi uopšte bilo kakav kriterijum faulova i maltene sudi na rendom. A opet daju mu sve derbije da sudi, i FIFA je sudac, tako da mi je to poseban mindfuck. Čak se dosta opravio jer su ga ti derbiji dobro očeličili, ali ipak ne vidim mnogo kvaliteta kod nj.

Link to comment

Sećam se jedne utakmice protiv Liverpula u kojoj je neko vukao Valensiju od 3-4 metra pre šesnaesterca, pa sve do metar u šesnaestercu, gde je ovaj konačno pao, a Veb svirao penal. Odmah se digla kuka i motika, danima se pričalo da je faul morao da se svira tamo gde je počeo. Džabe što postoji pravilo koje izričito kaže da se za faul započet van 16 metara svira penal ako je radnja kojom se prekršaj vrši dovršena unutar kaznenog prostora, to nikoga nije zanimalo, Veb je bio zlikovac. :lol:

 

 

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Sporadično (bar 50x godišnje) se na temama o PL priča o nekompetentnosti sudija, popularnih inbreda™, pa ti je to možda promaklo. Ali odgovor se krije u tome, kao i u činjenici da su zvezde zaštićenije, mada mi je nemoguće da ni to nisi znao

 

Ona je diskusija od tome da li je nad Pogbom bio penal potpuno nepotrebna, on je veca zvezda od Salaha i Manea zajedno i svaki pokusaj da mu se oduzme lopta treba sankcionisati. 

 

 

Link to comment
11 minutes ago, WTID said:

 

Ona je diskusija od tome da li je nad Pogbom bio penal potpuno nepotrebna, on je veca zvezda od Salaha i Manea zajedno i svaki pokusaj da mu se oduzme lopta treba sankcionisati. 

 

 

 

Dobro ti ide ovo trolovanje. Makar nasmejes ljude ponekad.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...