Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Deda Mraze molim te, ako nije kasno, daj vidi sad u januaru ovog Jarmolenka negde da se zavalja, pa makar i na pozajmicu ako ne može drugačije. 

Link to comment
11 minutes ago, Zlurad said:

Zabranila PL Situju da se objavljuju imena zarazenih koronom zbog privatnosti. Pep danas rekao na konferenciji. Aham. A za Isusa i Kajla i sve prethodne znamo jer neko sa foruma zna da gleda u pasulj.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

 

Koje crne privatnosti kad se za sve dosad zaražene javno iznosilo kao udarna vest u TV Dnevniku?

 

Link to comment

Ladno rekao na KZŠ-u da je "Premier league restricted City from revealing the names due to the privacy and medical confidentiality of those who has been tested positive"

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Just now, renne said:

Pogba kreten

 

Ako misliš na ovu situaciju kad je pustio loptu Fredu, mislim da je OK odluka. Pogba bi šutao iz mesta loptu koja ide malo iza njega. Fred je bio u punom trku na povratnu loptu. 

Link to comment

Vila baš igra prijatan fudbal. Malo me podsećaju na onu generaciju sa Milnerom, Youngom, Agbonlahorom, na klupi Martin ONeill.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Zašto ovo nije penal?

 

Zato što je loptu izbio neko ispred Pogbe i Mingsa. Da ga je ovaj laktom omeo da dođe do lopte, gledali bi VAR i skoro sigurno dali penal... ovako, računaju da je bilo slučajno.

 

Inače ne znam što se sektaši žale, Pogba komotno najbolji na terenu, bar do trenutka kad je dobio preko usta. (Od tada ne uspeva da se sastavi.) 

 

 

Link to comment

Daglas Luis je najbolji na terenu, neutralisao je B. Fernandesa. 
 

Pogba se trudi, trči za promenu pa ti zato deluje da je najbolji- Fred i Glavudza igraju bez greške. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...