Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Juče je preminuo bivši fudbaler i menadžer Tomi Dokerti u 92. godini. Bio je, izmedju ostalog, trener ManUTD 70tih i ostao upamćen po osvajanju FA kupa čime je sprečio Liverpul da uzme triplu krunu koju do tad niko je uzeo. Takodje je upamćen i po ispadanju iz prve lige ali i po ekspresnom povratku sledeće sezone. Vodio je još i Vilu, Čelski, Porto, Škotsku repku...

 

Pre par godina sam na MUTV uhvatio kratak intervju od čega sam pola vremena umirao od smeha, a drugu polovinu pokušavao da ukačim njegov škotski engleski.

 

 

 

U ostalim vestima Evans produžio ugovor do 2023. a Kolašinac ide na pozajmicu pokojnom Šalkeu koji je bez pobede 30+ mečeva (mislim da je i Sead bez PL starta 3 meseca, ako sam dobro čuo).

 

Link to comment
7 minutes ago, ArleKino said:

Tviterima kruži priča da je definicija jakog, a glupog Kyle Walker organizovao božićnu zabavu koja je proizvela 11 pozitivnih fudbalera.

 

Da, Ederson je zaražen kako sam video, solidno jako™

Link to comment
4 hours ago, ArleKino said:

Tviterima kruži priča da je definicija jakog, a glupog Kyle Walker organizovao božićnu zabavu koja je proizvela 11 pozitivnih fudbalera.

 

Ako je to tačno Citiju treba onemogućiti odlaganje mečeva. Nek igraju sa sa petlićima.

  • +1 3
Link to comment

Zabranila PL Situju da se objavljuju imena zarazenih koronom zbog privatnosti. Pep danas rekao na konferenciji. Aham. A za Isusa i Kajla i sve prethodne znamo jer neko sa foruma zna da gleda u pasulj.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...