Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Delovalo je tokom utakmice između ovih mojih i ovih sa juga da svi igrači i jednog i drugog tima, uključujući i stručne štabove, sudije, tehničko osoblje na stadionu i Gojka Andrijaševića u komentatorskoj kabini Sport Kluba, proklinju surova pravila koja ne dozvoljavaju da se dogovori 0-0 bez igre, uzme bod i ode kući bez gubljenja vremena.

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Zato što Megvajer igra svaki minut u više od 50 tekmi ove godine. Izmedju ostalog.

 

A zašto Megvajer igra svaki minut?

 

Pa zato što je kapiten.

  • Haha 1
Link to comment

Ja sam siguran da SAF driluje Olea pred utakmice. Vec dve utakmice je na tribinama i samo merka. I poruka na mobilnom koju je asistent pokazao Oleu na kraju poluvremena. U poruci verovatno pise: "Win or ya gonna tongue ma fart box ye walloper"

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Delovalo je tokom utakmice između ovih mojih i ovih sa juga da svi igrači i jednog i drugog tima, uključujući i stručne štabove, sudije, tehničko osoblje na stadionu i Gojka Andrijaševića u komentatorskoj kabini Sport Kluba, proklinju surova pravila koja ne dozvoljavaju da se dogovori 0-0 bez igre, uzme bod i ode kući bez gubljenja vremena.

 

A za ovo se ne hvališ?

 

 

Link to comment

 

5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

A za ovo se ne hvališ?

 

 

 

Ko mu kriv što gura glavu između fudbala i noge protivničkog igrača. :D

 

Nije tako strašno bilo kao što deluje ovde, Ustao je posle desetak sekundi.  Dowson je trebao dobiti žuti. Nije ga dobio i to je to.

Link to comment

Pa ako misliš da je start odbrambenog igrača glavom na nogu napadača dostojno penala, ja ti neću protivrečiti, ali sudija ipak svirao faul u Dawsona u napadu, te je WHU i dalje bez dosuđenog penala u ovoj sezoni.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...