Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

ja sam uplatio, ali nisam još ništa čitao...krenuo sam bio da vam okačim neki dugačak tekst o tome kako skautuje liverpul, reko možda će vas zanimati. ali sam se onda setio da su pulđani već previše samozaljubljeni i da to nije pametno :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ja sam uplatio, ali nisam još ništa čitao...krenuo sam bio da vam okačim neki dugačak tekst o tome kako skautuje liverpul, reko možda će vas zanimati. ali sam se onda setio da su pulđani već previše samozaljubljeni i da to nije pametno :fantom:

 

Mislim da nismo bili the unbearables ni blizu koliko bi trebalo da budemo!

 

Link to comment

Videh da Siti rekao da se novi igrači zarazili kad su igrali protiv Arsenala. A uz to vlada britanije najavila tier 5, najstroziji do sada mada niko ne zna sta to znaci (imali samo do tier 4). Ovo bas ne pomaze

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Ma važi, zarazili se u Londonu, a London ima x prvoligaša i manje-više svi funkcionišu normalno. Jel beše ovaj Voker privodio neke kurave u maju kad je bio prvi peak?

Link to comment

A be, nisam ja to rekao, Siti tako rekao. Ili u hotelu gde su odsedali ili je neko na tekmi liga kupa sa Arsenalom bio zarzazen. Jeste, nesto Kyle krsio protokole i ovih dana, on je sa Isusom potvrdjen jos pre par dana.

Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ma važi, zarazili se u Londonu, a London ima x prvoligaša i manje-više svi funkcionišu normalno. Jel beše ovaj Voker privodio neke kurave u maju kad je bio prvi peak?

 

uzeli ljudi sebi zimski odmor :fantom:

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...