Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Mislim da posvećen Pogba i ofazivniji desni bek dele UTD od ozbiljnog kandidata za titulu. Uzimajući u obzir da je prvih 8 ekipa u 5 bodova manje više, neke uz meč a Vila i 2 meča manje i da se ne nazire domiantan klub kak Live ili Citi pre 2 sezone.

Link to comment

bas mi se svidja da nije proslo ni dva dana nakon utakmice sa arsenalom i vec opet igramo. a pre utakmice sa arsenalom bilo nekoliko praznih dana.

 

ocekuje se totalna rotacija igraca.

Link to comment
Just now, 189- said:

bas mi se svidja da nije proslo ni dva dana nakon utakmice sa arsenalom i vec opet igramo. a pre utakmice sa arsenalom bilo nekoliko praznih dana.

 

ocekuje se totalna rotacija igraca.

 

totalni imbecili prave raspored, bukvalno ih ništa ne interesuje... kapiram da je to zajeban posao, ali radite za najbogatiju ligu na svetu, sramotno je da se prave takvi propusti

 

Link to comment

bilo je primera i prosli sezona, mislim da smo igrali subotom u podne nakon utakmice sredom u nekom azerbajdzanu...liverpool je igrao petkom nakon utorka i slicno...

 

 

inace...

 

EqVoVbWXAAI38Ew?format=jpg&name=large

 

jorginho i dalje ispred gilmoura iz nekog razloga. bar cal krece ovoga puta, werner ocekivano na klupi.

 

 

bice veselo ako ovde ne pobedimo zahuktalu vilu. jos sledece kolo i poraz od cityja, ako se bude igralo...

Link to comment
Jel pazario neko ovu promociju na Athletic? Jesu čemu teksotvi i analize?
Kupio ja, ako misliš na 1 evro mesecno. Ima se čita, svaki dan. Imam 5 friend pass- za po 30 dana free ako oces ti posaljem pa vidi

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
11 minutes ago, Zlurad said:

Kupio ja, ako misliš na 1 evro mesecno. Ima se čita, svaki dan. Imam 5 friend pass- za po 30 dana free ako oces ti posaljem pa vidi

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

 

Hoću, hvala.

 

Ja pokušao danas na poslu, to od 1€ mesečno, ali ne završih i danas ronjam ceo dan ali nailazim samo na 1€ nedeljno. Izgleda istekla promocija za boxing day.

Link to comment

Ma nije istekla nego zavisi koji link kliknes. I meni tako izlazilo kad kliknem preko sajta ali kad kliknem ad koji mi izlazi na fb-u onda sve ok. Ajd sad cu vidim kako se salje pa ti pustim pp

Edit: ako hoce jos neko invite za mesec dana free za the Athletic nek vice, ostalo jos 4



Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...