Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Šta rade Vukovi našeg Nenada Konora protiv Specijalnih falangi, nemam snage da gledam još jedno smaranje?

gube vukovi od prvog sekunda

Link to comment
Dobro je za prvenstvo da se Liverpul nije odlepio na dva poseda
Kako za koga [emoji3] Ovako se ne osvaja titula!Mislim da će pored LFC, Mančesterski dvojac da se bori za titulu.Nemam nameru da omalovažavam druge timove, ali tako mi izgleda.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Rekoh ja jos pre palasa da je lepo sto se premijer liga vratila. Ono sto nije lepo je sto ima još 23 kola do kraja i nisam siguran sa će čuka da izdrži toliko :) I Everton da uzme, ok je. Ono sto znam je da su i Liverpul i Siti do sada pokazali da mogu da se povampire i pobede 20 vezanih utakmica. Ne verujem da ce siti ovako grozno da igra do kraja niti da će liverpul da gubi previse utakmica ili ce barem da bude barabar sa svima. Ostali, pitanje je koliko snage imaju za celo prvenstvo. Ko sto rekoh i Everton da osvoji kul sam, samo da ne osvoje sa 25 bodova razlike.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

20 minuta koliko sam gledao wulfse i utisak mi je da je Kejn unajmio nekog instruktora dzudoa, da mu pokazuje padove; Spursi nista bolji od WBA samo sto Semu fali Soni. Inace je to to.

Link to comment

Kad bi Sekta i Villa dobili zaostale utakmice, tabela bi bila LFC 32, AVFC 31, MUFC 30, EFC 29, LCFC 28, MCFC 27, THFC 26, CFC 25, SFC 25 :jerry: 

(Ćelavoj prevari sam morao da upišem samo bod iz njihove zaostale da bi se ovako poređali, ali to nije nerealna procena.)

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...