Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Drugi gol Lestera je kao kad igraš mali fudbal sa ekipom sa posla, pa u 53. minutu termina više niko ne može da stoji na nogama i lopta se tako kotrlja od jednog do drugog.

Link to comment
6 minutes ago, ArleKino said:

Ja imam utisak da gledam kako United prima jedan te isti gol bar godinu i po dana.

 

iskusno sam odigrao 1x na nasu utakmicu. cak sam skoro i opalio cistog keca.

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

 

iskusno sam odigrao 1x na nasu utakmicu. cak sam skoro i opalio cistog keca.

 

Ja sam dapače u totalno suprotnom moodu. Lagano se preslušava Azra

 

R-771313-1157536680-jpeg-2.jpg

 

 

  • +1 1
Link to comment

Utd je najebo ako se Bruno previše umori. Ovo mu je valjda prvi boksing day i gomila utakmica za kratko vreme? Čovek drži ekipu živom, a već danas se videlo da greši i da postaje umoran. Ja rekoh, jebao ih liga kup, ima da lipšu svi od reda. Sledeća u utorak sa vukovima pa petak vila pa 6. januar siti, 9. watford. Koliko ja vidim, njega da nije tesko da bi utd ove sezone bio gde je sada a nema ko umesto njega

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
13 minutes ago, Zlurad said:

Utd je najebo ako se Bruno previše umori. Ovo mu je valjda prvi boksing day i gomila utakmica za kratko vreme? Čovek drži ekipu živom, a već danas se videlo da greši i da postaje umoran. Ja rekoh, jebao ih liga kup, ima da lipšu svi od reda. Sledeća u utorak sa vukovima pa petak vila pa 6. januar siti, 9. watford. Koliko ja vidim, njega da nije tesko da bi utd ove sezone bio gde je sada a nema ko umesto njega

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

 

A 17.1. Enfild, najbitnije si izostavio.

Stoji to za Bruna, ali ni on ne može dati/kreirati golova koliko može odbrana prosuti. Ne pamtim meč u kom je Rašford promašio 2 zicera (baš toliko dobre šanse), a a da smo primili toliko jeftina gola.

 

 

FUL-SOU se VAR poteže čini mi se svaka 2 minuta. 

Link to comment

Napisah Liverpul ali jedinstvo ima, koliko 7-9 dana odmora izmedju a i liverpul tradicionalno igra odvratno protiv utd-a i sa klopom i bez njega tako da to i nije toliko strašno. Jeste Rash promašio svasta sto nije trebalo ali mu je svaku dao Bruno. Čoveka da nema delio bi utd mesto za ispadanje sa arsenalom.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...