Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Kakva partija Jamesa, greota za Lester što je izašao. Šta je Ole mislio sa njim, šta je u glavi tom čoveku sa ovim timovima koje sastavlja i odredjenim rešenjima...

Link to comment
2 minutes ago, ducca said:

Kakva partija Jamesa, greota za Lester što je izašao. Šta je Ole mislio sa njim, šta je u glavi tom čoveku sa ovim timovima koje sastavlja i odredjenim rešenjima...


Hrabro si sačekao da izadje iz igre da bi likovao. Jbg ko se opeče na mleko i u jogurt duva. 

Link to comment

Hrabro si sačekao da izadje iz igre da bi likovao. Jbg ko se opeče na mleko i u jogurt duva. 

Ne znam ako je tebi on ok vodi ga kući pošto si mu dežurni advokat, šta da ti kažem. “Hrabro dočekao”, dečko igrač za drugu ligu. Danas svaku loptu izgubio, ali svaku. Plus bio pretrčan, a kao brzina mu je glavni kvalitet.
Link to comment
2 minutes ago, ducca said:


Ne znam ako je tebi on ok vodi ga kući pošto si mu dežurni advokat, šta da ti kažem. “Hrabro dočekao”, dečko igrač za drugu ligu. Danas svaku loptu izgubio, ali svaku. Plus bio pretrčan, a kao brzina mu je glavni kvalitet.


Ja bih razumeo da je zbog njega Sančo na klupi ili da je zbog njega ispušteno brdo bodova, ali dizati toliku buku zbog 2 starta Dzejmsa je preterivanje.


On je iznudjeno rešenje obzirom da ni Grinvud ne blista. Još to nabijati Oleu na nos koji je trenutno treći (uz meč manje od prvog) na tabeli...
 

Link to comment

Greenwood ne blista? Momak je Dijego Maradona lično za Jamesa, uvek bih uzeo njegovu najgoru partiju umesto Jamesove najbolje. Uostalom mogao je i Cavani u sredini početi, ko god.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...