Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Baš tako, ja bih prvi pljuvao Moua da ima razloga, ovo je prilično sexy. Još su imali par super prilika na 1-1 i lako je ovo moglo otići u drugom smeru.

Link to comment

Murinjo je odmah poceo da priziva medije u svoju korist. Bio THam bolji prvih 10 minuta drugog poluvremena, posteno. Dali su gol iz kontre, zasluzeno. Stvorili sanse iz kontre, zasluzeno. Ali da kazes da je bolji tim izgubio i da nije licilo da igraju protiv sampiona? Nabio ih je Pool u 16, u jednom trenutku njih 10 da brani loptu Manea. Jones odlican. Fabinjo, da hoce da ga prodaju kao CB-a (samo takvog) izasao bi 50+ miliona. Gini odlican. Osim sto je izgubio par lopti. I da se pokakim po sebi, Rhys za 19 godina protivu ovakvih napdaca odlican. Pravi Murinjo dobar tim. Bice oni zajeban protivnik. Lepo nastimovani, cak i kad ne igraju kontre su jebeno dobri. Trenutno je pitanje ko ima vise snage da izdrzi decembarski kalendar i nastavi u istom ritmu. Licno, najbolja igra Pool-a sezone. I da je bilo nereseno, ne bi se zalio

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Brate Klop je meni najbolji trener na svetu, zezam se, zajebi sa takvim obraćenjem dva puta u roku od par dana, pa makar i na forumu.

Čudan stil zezanja, al to je valjda taj jaz u godinama...izvini ako sam te nešto uvredio.

 

Odlična tekma, puno sreće, niko se nije povredio, Lynx Vilijams debitovao, Keita nije ušao tako da smo odigrali bez izmene. Neko je tražio pet izmena?

Link to comment
15 hours ago, kipo said:

Mislim da se vec moze reci da je Everton napravio iskorak u odnosu na prethodnih nekoliko god

 

Озбиљан искорак. Посебно ваља истаћи како је Карло од антифудбалера Ивобија (силом прилика додуше) направио сасвим солидног лијевог бека.

Link to comment
34 minutes ago, Miljenko said:

Jel u nekoj drugoj ligi ikada zabelezena suspenzija ovog tipa?:rolleyes:

I meni je realno to potpuno neverovatno. I suludo u isto vreme

Nevezano za to što je to igrač Jedinstva

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
44 minutes ago, Miljenko said:

Jel u nekoj drugoj ligi ikada zabelezena suspenzija ovog tipa?:rolleyes:

 

Ne znam za druge lige, ali znam za Premiership - Bernardo Silva i Mendy.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...