Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

3 minutes ago, Pantelija jr said:

Ali kakvo nepoštovanje ima Mane od engleskih sudija, i kakvi su oni moroni, generalno, to je strahota...

 

ono pred kraj poluvremena kad je uzeo loptu na 40m i potrčao prema golu sa dva igrača na leđima i sve vrijeme pod faulom (ali ne pada pa ovaj kao pušta prednost), i na kraju izgubio snagu i treći igrač mu uzima loptu čisto, a govedu ćelavom ne pada na pamet da svirne i vrati faul na početak akcije...

 

Ali zato je faul kad u kontri Wijnaldum izbije loptu Sisoku u aut.

Link to comment
8 minutes ago, čekmeže said:

Odmori.

 

Brate Klop je meni najbolji trener na svetu, zezam se, zajebi sa takvim obraćenjem dva puta u roku od par dana, pa makar i na forumu.

Link to comment

Jones ima taj neki Modrić-za-Siromašne je ne sais quoi, ali previše ga vuče gol da bi bio CM.

 

Malopre lepo navuče četiri igrača na sebe, ali umesto da doda u stranu on pokušava da dribla kroz njih i šutne. 

Link to comment
1 minute ago, Lezilebovich said:

Kakav gol West Hama !!!

 

Makazice Hallera

 

Lik uglavnom ima sadikovsku zavrsnicu, a onda malo malo pa izvuce ovako nesto.

 

Inace, da zanemarimo zavrsnicu, odlicna devetka.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

zar? meni nije izgledalo da je Alison dirao

 

 

aaa, glup sam, ti to komentarišeš jadnost naše odbrane...

Edited by Pantelija jr
Link to comment
31 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ispade oružana pljačka ono dovođenje Hojberga za 15milki eura. Još ja pljuvao transfer i pisao da je lik gori od Džake :isuse:

Hojberg je u 20 minuta drugog poluvremena ispao, kad god se nešto dešavalo oko njega... Čeim neko dobije prostora ispred ili oko njega 1-1, on je ćao...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...