Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

13 minutes ago, 189- said:

pre par nedelja pisalo da je sarri medju kandidatima da ga zamene :fantom:

 

to mi zvuči kao nerealno pametan potez, pričamo o arsenalu. ljudi su birali između brendana i artete, i izabrali :isuse:

Link to comment

Arsenal se sam doveo u ovu situaciju sa popuštanjem albanskoj i brazilskoj mafiji. Willian, David Luiz i Edu bi svi trebalo da budu u zatvoru, nema šanse da su im transferi čisti da kaže ne znam ni ja ko.

Link to comment
5 hours ago, ArleKino said:

Halo, Pulđani, šta vi ovo radite? :isuse: Baš živite za to da uljepšavate život 1 Mourinhu?

 

Steta za dva boda kontra Palasa. Najljepsi i najkonkretniji fudbal igra Totenhem ove sezone. Mogao bi Murinjo jako i do samog kraja. 

 

Liverpul je osakacen povredama, ali i dalje je prvi favorit, Arsenal ima neznalicu od menadzera, Junajted i Celsi jos goreg i od Arsenala (toj trojici predvidjam trenersku karijeru Fabija Kanavara), Siti i Everton imaju bivse trenere. 

 

Jedan stoper i jedan bek fale Murinju od brutalne dominacije. Vezni red i napad su savrseni.

Link to comment

Čovek čiji mi je Liverpul urezao u korteks i u dušu the curse of low expectations, navikao me da mudro očekujem najgore, da posmatram svaki uspeh kao bizarnu i kratkotrajnu aberaciju :cry: 

 

Slava mu.

  • +1 1
Link to comment

to je ona godina triple krune, ali bez ligaške titule, 2001. valjda, kad smo uzeli kup, liga kup i Uefa kup...

 

(i na račun toga majkl oven uzeo zlatnu loptu, što je jedan od žešćih wtf momenata u novijoj istoriji fuzbala)

 

(... u rangu zlatne lopte za mesija 2010. ili nagrade za najboljeg igrača svjeckog prvenstva 2014...)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...