Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Koliko mrzim Lacazettea, svaki dan bih mu pisao uvredljive poruke na Arsenalovom memorandumu samo da ga otjeram iz kluba. Platio bih Empejca da se zainteresuje za njega i rekao mu da je Lacazette bio na litijama u Crnoj Gori.

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, number_9 said:

Niko da pohvali Sautempton, ljudi imaju više bodova od Čelzija i mančesterske braće. 

 

neprijatno im jer je od svih silnih stručnjaka na forumu samo jedan jedini predvideo dobru sezonu svetaca

 

i zbog toga čak i trpeo bočne udare :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
3 hours ago, Alukard said:

Brate mnogo si dosadan. Na svaki moj post se kacis i nabacujes to "juce si dosao".
Kontam da si teritorijalno nastrojen, da imas problem sa novim ljudima na forumu. Ali nema veze,ne zameram ti, na to pretpostavljam ne mozes da utices.

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 

 

Pod broj jedan ne znam gde sam se ja to tebi nakačio na svaki tvoj post? Drugo nemoj da se praviš pametan jer ispadaš smešan. Svako ima pravo na svoje mišljenje ovde, ali takav način komunikacije koji ti forsiraš gde si meni prošle nedelje rekao da lupam, a sad drugom forumašu "De druze bolje nemoj da pratis fudbal" to možeš da sačuvaš za svoju ekipu ili s kim se već družiš i komuniciraš u rl. To je moj jedini problem sa tobom. 

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, ArleKino said:

Jedan od najvećih zločina Miloševićevog režima je to što je familija Xhaka napustila Kosovo.

 

:laugh:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...