Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

3 minutes ago, radisa said:

Jbt, šta je gledao?

 

Pa Manea, računa da pošto njega preleće, može da je pusti u gol aut :D Karius nivo gluposti.

 

Ali lepo se snašao mali Jones, koji danas sasvim fino igra (posle nekoliko slabih utakmica).

 

Nagađaju komentatori da Onana nije hteo da skoči zbog prethodne povrede zgloba, pa se zato kockao.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Pa Manea, računa da pošto njega preleće, može da je pusti u gol aut :D Karius nivo gluposti.

 

Ali lepo se snašao mali Jones, koji danas sasvim fino igra (posle nekoliko slabih utakmica).

Ma znam, ali, jbt, nije bio ni blizu lopte, gledaje bukvalno Manea, a ne loptu... To se uči, pa ne znam, u renutku kad zadužiš rukavice, da ne gledaš igrača, nego loptu...

 

Mali Jons, kako-tako, ali njegov paranjak sa druge strane je lošiji i od Winjalduma...

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Ma znam, ali, jbt, nije bio ni blizu lopte, gledaje bukvalno Manea, a ne loptu... To se uči, pa ne znam, u renutku kad zadužiš rukavice, da ne gledaš igrača, nego loptu...

 

Video je gde ide, nije dizao ruke. Dakle nije u pitanju pogrešna procena leta lopte, nego nije bio svestan da iza Manea utrčava još neko.

 

Možda je stvarno hteo da poštedi zglob "nepotrebnog" napora? Inače nije bilo nikakvog razloga da je pušta, sasvim lako je mogao da je uhvati.

Link to comment

Koliko Ajax nema srece sa Pulom, uzas. Prosla utakmica autogol, ova skoro pa autogol. A mladjani Jones opasno ide u smeru da bude Henderson umesto Hendersona

Link to comment

Dosadio Radulović sa Arene kako je Atalanta kiksnula. Sigurno ga koštali tiketa. Isti im je đon posle poraza Ajaksa večeras, 1 ili 3 boda. Svakako ne smeju da izgube poslednju u Amsterdamu.

Link to comment
Kakav debi Kelehera posle 7 komada protiv Sitija [emoji3]. Niko isto dobar, samo da ne solira. Napred se oseća neka čudna hemija[emoji769] svi su nešto besni.
Besni su naravno, igraju njih trojica godinama, niko ih ne dira,izdrkavaju se i onda dodje tamo neki Zota i gura se u postavu i preti da nekome od njih preuzme mesto.

Sent from my SM-N770F using Tapatalk

Link to comment
19 hours ago, levi said:

neki Nojer za sirmašne im brani, i oni komibnuju

 

Bio si u pravu, branio je Nubel (kupljen iz Shalkea), al plavušan, liči na Noera. Ja pratio multi prenos i uopšte nisam izvalio da nije Nojer :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...