Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

Čovek deli lekcije na sve strane, malo Pogbi, malo Solskjeru, uz sve neku stručnu i zapetljanu terminologiju. Ju, kako me iznervirao. Nov sam na Areni pa tek upoznajem kadar. Ovo je dno dna.

 

edith: da, i nonstop kliktanje mišem u prenosu mu ne ide u prilog

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

@John Coltrane zamisli da slušaš 90 minuta ovakve monologe izvesnog Bobe Stefanovića (morao sam da premotam)

 

"Neiskorišćenost ili nerazvijenost najvećeg napadačkog kvaliteta je suštinski jedan od najvećih neuspeha svakog trenera, pa i čoveka u kadru. U ovom veku fudbal ne može da se igra bez puno hitrine, bez eksplozije u napadačkoj liniji. Ne kažem da toga nema u Mančesteru, ali prosto ti njihovi kontranapadi nisu definisani. Ako napravimo paralelu sa Sitijem i Liverpulom, oni kad započnu tranziciju, to sve puca na terenu, sve pršti od brzine i eksplozivnosti. Videli smo sinoć kako je to izgledalo kada Salah krene da gazi već sa svoje polovine terena, ali u Junajtedu toga nema, ne vidi se. Ne zato što oni nemaju brze fudbalere, već zato što Solskjer traži nešto drugo."

 

:ph34r:

 

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kako se ovo uopšte može desiti na ovom nivou?

 

Obično bekovi stoje na centru, ali nama 1 bek izvodi korner tako daaaaa...

 

58 minutes ago, kipo said:

Ne znam, nikako da uhvatim taj improvement koji Ole stalno pominje. Klinacki fudbal lisen bilo kakve taktike. 

 

 Kako je onda doša do pobede u sred Pariza i uspeo da ubije Lajpcig?

Ovo večeras nek bude Liverpulova Zvezda, opraćemo ih na OT bez problema i proći grupu :fantom:

 

 

Mene više brine što ću noćas sanjati sebe kako refreshujem Twitter nalog Fabricia Romana u nadi da će objaviti dolazak Poketinja :isuse:

 

Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

@John Coltrane zamisli da slušaš 90 minuta ovakve monologe izvesnog Bobe Stefanovića (morao sam da premotam)

 

"Neiskorišćenost ili nerazvijenost najvećeg napadačkog kvaliteta je suštinski jedan od najvećih neuspeha svakog trenera, pa i čoveka u kadru. U ovom veku fudbal ne može da se igra bez puno hitrine, bez eksplozije u napadačkoj liniji. Ne kažem da toga nema u Mančesteru, ali prosto ti njihovi kontranapadi nisu definisani. Ako napravimo paralelu sa Sitijem i Liverpulom, oni kad započnu tranziciju, to sve puca na terenu, sve pršti od brzine i eksplozivnosti. Videli smo sinoć kako je to izgledalo kada Salah krene da gazi već sa svoje polovine terena, ali u Junajtedu toga nema, ne vidi se. Ne zato što oni nemaju brze fudbalere, već zato što Solskjer traži nešto drugo."

 

:ph34r:

 

 

Jel to ona matora izlapotina sa tabletom?

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

 

Jel to ona matora izlapotina sa tabletom?

 

Ne zvuči mi matoro. Ima neki Boba matori, al on je stručni konsultant, ako misliš na njega.

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

 Kako je onda doša do pobede u sred Pariza i uspeo da ubije Lajpcig?

 

Jest, Lajpcig je bas uzivanje bilo gledati. Ali jbg ovo nije toplo hladno vec bas nikakva igra. Nista.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...