Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

15 minutes ago, Redoran said:

Strategija je, dakle, da se domognemo grupne faze sa četiri minimalne pobede ostvarene sa penala. Za sada smo pola posla obavili.

To je samo taktika istinskih velikana, da se uz minimalan utrošak energije dokopaju grupne faze u kojoj će prikazati svu fudbalsku raskoš:unsure:

Link to comment

Što ne dade ovaj sudija crveni Matiću, da ne gledamo buzdovančinu barem sledeću utakmicu, povraća mi se od njega. Ali i od Miljkovića, Lutovca, Stevanovića, Uroševića...........

  • +1 1
Link to comment

Mene samo zanima gde su ta pojačanja?! 

 

Toza Marković nije pojačanje. 

 

Od zeke nema ništa. 

 

Cumic odjezdio u segundu. 

 

Miljikon kao zlato, drvna gradja. 

 

Dakle šta reći? 

Link to comment

Moldavci su najgori tim protiv kojih smo igrali lopte ikada. 

Ni to nije sprečilo Stojkovića, Markovića i Matića da pokažu šabaniju koje se ne bi postideo ni onaj džiber što je vodio Vranjance onomad u linglongu. Jbt, kradeš vreme protiv likova koji čak i u šorcevima i dresovima više liče na nakupce sa pijace nego na sportiste.

Stanojević ništa novo nije doneo. Ovo je nekoliko nivoa lošije od najgore utakmice pod Savom.

 

  • +1 3
Link to comment
7 hours ago, BlackGeorge said:

Mečevi važni za Partizan, da se smanji mogućnost dobijanja Granade, Standarda, Milana, AEK, Glazgov Rendžers....kao protivnika u zadnjem kolu, odnosno da oni pređu u povlašćene pred sutrašnji žreb :

 

Kaisar - Apoel - da ispadne Apoel (trenutno je 1:2, meč počeo u 14h.)

 

TSC - Steaua - da ispadne steaua

Honved - Malme - da ispadne Malme

CSKA sofija - Bate B. - da ispadne Bate

Osijek - Bazel - da ispadne Bazel

Geteborg - Kopenhagen - da ispadnu Danci

Nefči - Galatadaraj - da ispadnu Turci

 

Ima još mečeva ali su u njima šanse skoro nikakve. Recimo Šamrok večeras da izbaci Milana :D

1600335801530_119732385_599722507335471_2144808644064666649_n (2).jpg

 

Naravni, ovo sve pod uslovom da dobijemo Belgijance i Moldavce.

Za sada Standard prešao u nosioce jer je Bate ispao.

 

Honved mi je bio nada ali im zabi Malme gol. Ostaje drugo poluvreme..

 

Ako prođu Honved i TSC, Granada Španska ide među nosioce.

Link to comment
Just now, Mark Rothko said:

 

Stanojević ništa novo nije doneo. Ovo je nekoliko nivoa lošije od najgore utakmice pod Savom.

 

đumi ili savo?

nijesavo briljirao ni u pazaru ni u kruševcu

 

stanoje tek sabio 200 minuta, ima prostora i vremena za upgrade, a i protiv belgijanaca ga hoće

tako da nema mesta pesimizmu

Link to comment

mi smo odigrali 210 minuta fudbala protiv onih XZY (zaboravio sam kako se zovu) i ovog moldavskog Sfinktera, bez da smo dali gol iz igre. pri čemu se radi o protivnicima kvaliteta Zaltibora i Surdulice, ako i toliko. 200 fucking i još 10 minuta mi smo mrljavili i davili bez ikakvog efekta, protiv bunkeraša koji veze sa vezom nemaju, a pravi fudbal vide jedino ako ga pogledaju na tv-u

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...