Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

4 minutes ago, Tresko said:

Super, samo da ga odmah prodaju, da ga ne gledam više. Jedan potez u 50 utakmica.

Banjak povredjen nešto, već 10 dana ne trenira valjda.

 

Da ti nisu malo prevelika očekivanja od deteta koje će tek za dve nedelje da napuni 18 godina?

 

  • +1 1
Link to comment

Eh, Tresko kad nekog uzme na zub, taj je najebo. Doduše u pravilu je pravu, ali ovo je ipak klinac.

Klinac koji ima šlifa, a da li će postati ozbiljan igrač, vidjećemo.

 

Ovaj golman Rada nije normalan.

Edited by BWA
Link to comment

Nevezano za to kakav je Rad,vidi se neka drugačija ideja i taktika.Lazar odličan na AMF/SS,a i prekide smo za kratko vreme fino doterali izgleda.

 

Asano za sada naš najbolji igrač u sezoni.

Edited by Milošica
Link to comment
15 minutes ago, Azdaja said:

Slažem se za Asana, za Amaf Lazara ne, pola vremena nije znao gde bije, trpao se u gužvu. 

Ne znam,meni se dopalo što je bio dosta aktivan,iako je grešio.Da se treba to još uigravati-treba...Sećam se da je u prvom mandatu to igrao često sa Mitrovićem kao centaforom i da je to super funkcionisalo.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1373004/Maki-Banjak-povreda-FK-Partizan-duza-pauza-Sasa-Stanojevic-konferencija-za-medije.html

 

Ovoga puta Partizan je zaigrao sa dvojicom napadača, uz Umara Sadika je u špicu igrao i Lazar Marković, a ta saradnja delovala je vrlo dobro.

"Lazar je bio izuzetan danas, opasan, između linija, okrenut ka golu, dao je pas kod crvenog kartona. Formacija nije puno bitna, to je raspored za danas, Suma nije imao pravo nastupa. Videćemo još, sve zavisi od njih dvojice kako budu radili i igrali. Igraće najbolji", delovalo je i dalje neodlučno Aleksandar Stanojević.

Šta se desilo sa Banjakom, nije bio u sastavu?

"Povredio se protiv Vojvodine, nije trenirao mnogo s ekipom, ispostavilo se da ne može, bojim se da je duža pauza. Tu smo u deficitu, zadovoljan sam kako su Vitas i Ostojić funkcionisali".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...