Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

Prava stvar ne postoji dok ne bace na transfer listu naše strance, a Asana i Sadika bogumi i Tatka u formi ne želim da izgubimo. Madjija je ok kad bi imali još jedno mesto za stranca. Ovako on je čini mi se prvi na listi za odstrel. 

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

možda je doveden da bude rezerva, a prava stvar tek stiže :D

Mislim da je scenario sledeći : Miljković je doveden da igra tog beka a ćelavog će da vrate na štopera. Ubijaju dve muve jednim udarcem... A proći će ih jeftino. To liči na nas. Odnosno ove naše lopove.:D

Sklanjanje klinca sa gola je isto logičan potez broj 2. E sad, da li će biti kupljen neki solidni golman...videćemo. Moraju u domaćoj ligi da igraju dvojica U21 što najverovatnije znači da će dovesti nekog fudbalera do tih godina.

Sad na kojoj poziciji, videćemo...

 

 

Link to comment
13 minutes ago, BlackGeorge said:

Mislim da je scenario sledeći : Miljković je doveden da igra tog beka a ćelavog će da vrate na štopera. Ubijaju dve muve jednim udarcem... A proći će ih jeftino. To liči na nas. Odnosno ove naše lopove.:D

Sklanjanje klinca sa gola je isto logičan potez broj 2. E sad, da li će biti kupljen neki solidni golman...videćemo. Moraju u domaćoj ligi da igraju dvojica U21 što najverovatnije znači da će dovesti nekog fudbalera do tih godina.

Sad na kojoj poziciji, videćemo...

 

 

šta ja znam, najviše logike bi imalo dovođenje bonusa na poziciji desnog beka. pa da se igra sa desnim bekom i levim krilom kao bonusima, ćelavi da igra štopera sa Banjakom, a Stojke da se vrati na liniju. Miljkon i Vitas rezerve, Ostojić je verovatno svoje završio. btw. jel Vujačić još uvek tu?

 

nije isključeno ni da se Rajko vrati na levog beka kao starter, u toj varijati bi imao potpuno novu odbranu sa sve golmanom (u odnosu na postojeće stanje). ovo napred i nije toliko problematično, naročito ako se LazarM osposobi da igra u kontinuitetu.

 

ispostavilo se da je velika greška napravljena odlukom da mesto bonusa pokriva golman. ja sam ubeđen da u NS ne bi izgubili da je branio Stojke ili Stevanović. morali su nogama i rukama da iskopaju tog bonusa u toku prelaznog roka i da bolje reše problem sa tim imbecilnim pravilom. pri čemu ja ništa ne zameram ovom klincu na golu, došao je u situaciju velikog pritiska sa kojom nije realno da se izbori u ovom trenutku. nije fer govoriti da nema pojma, mi to još ne znamo. ali našao se u situaciji koja je za njega previše. velika je greška tu napravljena, odnosno vrlo loša procena.

 

 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Milošica said:

Mladen Mijatović sa Pinka novi član Upravnog odbora.

Ako ništa drugo sad će se brže saznavati ako neko nekog izdeveta, našamara ili upuca. :Jova:

Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

šta ja znam, najviše logike bi imalo dovođenje bonusa na poziciji desnog beka. pa da se igra sa desnim bekom i levim krilom kao bonusima, ćelavi da igra štopera sa Banjakom, a Stojke da se vrati na liniju. Miljkon i Vitas rezerve, Ostojić je verovatno svoje završio. btw. jel Vujačić još uvek tu?

 

nije isključeno ni da se Rajko vrati na levog beka kao starter, u toj varijati bi imao potpuno novu odbranu sa sve golmanom (u odnosu na postojeće stanje). ovo napred i nije toliko problematično, naročito ako se LazarM osposobi da igra u kontinuitetu.

 

ispostavilo se da je velika greška napravljena odlukom da mesto bonusa pokriva golman. ja sam ubeđen da u NS ne bi izgubili da je branio Stojke ili Stevanović. morali su nogama i rukama da iskopaju tog bonusa u toku prelaznog roka i da bolje reše problem sa tim imbecilnim pravilom. pri čemu ja ništa ne zameram ovom klincu na golu, došao je u situaciju velikog pritiska sa kojom nije realno da se izbori u ovom trenutku. nije fer govoriti da nema pojma, mi to još ne znamo. ali našao se u situaciji koja je za njega previše. velika je greška tu napravljena, odnosno vrlo loša procena.

 

 

Svaka ti je zlatna ovde. Nema greške. Savo je negde malo izgubio kompas, šta su razlozi ne znam. 

 

Bice zanimljivo videti šta je smislio Stanoje. 

Link to comment
15 minutes ago, Azdaja said:

Savo je negde malo izgubio kompas, šta su razlozi ne znam. 

 

Bice zanimljivo videti šta je smislio Stanoje. 

 

izgubio je kompas, odnosno prekombinovao se. kockao se i nije ispalo kako valja. ja ni njemu ne zameram, imajući u vidu okolnosti pod kojim je radio. na kraju krajeva ne mogu sve ideje da budu genijalne, neka mora i da propadne. mi ovde pričamo o čoveku koji nema ni dve godine ispustva na mestu šefa struke. kada se sve to uzme u obzir, to što ne napravio može se smatrati spektakulrnim. kada zanemariš domaće takmičenje i gledaš Evropu, konsenzus je maltene opšti bio da smo napravili ogroman pomak ka modernom fudbalu. ali to je bio u okolnostima drugačijeg tamičenja, drugačijeg suđenja i drugih okolnosti u odnosu na domaćicu. nevolja je u tome što ne možeš da zanemariš domaće takmičenje, jer od njega živiš. na žalost. Savo nije uspeo da reši tu jednačinu i jbg, završilo se kako se završilo. nije to sve njemu na dušu. nije on sigurno sprečavao da se ekipa pojača, da se popune neke pozicije.

 

Stanoje šta god da je smislio neće moći odmah da realizuje. i sam je to rekao juče. čini se da on ima drugačiji sistem i postavku igre u vidu. ali nema ni vremena i materijala da to uklaviri u naredne dve nedelje. zato će i biti najzajebaniji ovaj period na početku. najviše bih očekivao za početak na planu discipline i odgovornosti. da uspe da se nametne na tom planu i da se tim malo zategne i pokaže muda na domaćim njivama. ovo ostalo će ići dosta sporije. a nešto se ne sećam da smo za njegova prvog vakta imali grdan problem sa bunkerima.

Edited by Ted
Link to comment
19 minutes ago, Ted said:

ode MIletić ipak, u S.Arabiju za 500.000

E sad naša predviđanja padaju u vodu. :)

Nešto drugo je Stanoje smislio....

 

Edit: što se tiče beka ne bi bilo loše da Stanoje iskopa nekog iole kvalitetnog U21 a da Miljković ide na klupu kao bekap...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Neka su celavom srecni puti i list padne kad pozuti...

Sto se bonusa na desnom beku tice, pominju se Dundjerski iz Spartaka, prijateljski odnosi s upravom, traze neki novac (budale) i Vlalukin nekadasnji biser nase omladinske skole iz Metalca,takodje prijatelji samo sto ne traze lovu, moze i vecera, teleca glava u skembetu, sopska i buteljka vina

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...