Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

Stanoje je valjda bio Bjekovićev,ako se nešto nije promenilo,tako da i ja očekujem rijaliti:D

 

@kud u maglu Simoviću

 

4 4 2 romb

 

U našoj ligi lagano može sredina Zdjelar-Jojić,a ispred razne kombinacije.

 

U inostranstvu već ne,mislim da je previše ofanzivno,ali treba imati jaku klupu za sezonu(ako ne ispadnemo od Belgijanaca :D).

 

Edited by Milošica
Link to comment
15 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

 

šta beše stanoje praktikovao od formacija?

Stanoje, naročito u Evropi praktikuje bunker, 5 zadnjih veznih, 5 štopera i 1 napadač koji stoji tamo oko centra i ne dobija nikad loptu.

Plus će verovatno da vrati i balvane tipa Jojić, Ninković i onaj koji već trenira sa timom, valjda Mihajlović.

Ne verujem da će i on dugo da ostane. Čim do kraja vidi šta rade Vučićevci.

Link to comment
17 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zeka je bonbonica, al štaće nam pored zdjelara i šćekare i tatka

 

šta beše stanoje praktikovao od formacija?

 

voleo bih da dođe jojić. nadam se da se nije raspao...

Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zeka je bonbonica, al štaće nam pored zdjelara i šćekare i tatka

 

šta beše stanoje praktikovao od formacija?

4-4-2 tj zapravo 4-1-3-1-1 dakle sa 1 zadnjim bezveznim (raća) protivu malih timova i sa iglicom kao lutajućim polušpicom iza koga su igrali lažni dr mo kao playmaker, ilić kapiten kao levo i debeli neca tomić kao desno krilo :happy:

- u evropskim mečevima i derbijima je igrao 4-2-3-1 sa medom, lolom ili raćom kao zadnjim bezveznim, iglicom, bojom ili tomićem kao krilima i ilićem kao playmakerom

Link to comment
3 minutes ago, Mark Rothko said:

Izgleda otišao i Radovan Javor. Ostadosmo bez stručnog štaba.

 

Pitanja je da li se uz Stanoja na mala vrata u klub vraćaju Bik I Đura?

 

 

Uh, ovo je već sjajna vest. Ne mogu da verujem još uvek da je Savo zvao tog mamlaza u stručni štab. 

Link to comment
10 minutes ago, Mark Rothko said:

Izgleda otišao i Radovan Javor. Ostadosmo bez stručnog štaba.

 

Pitanja je da li se uz Stanoja na mala vrata u klub vraćaju Bik I Đura?

 

Đura ne znam kakav je faktor trenutno,ali Bik je uvek tu negde okolo.

Link to comment

ko će da igra beka ne znamo, ali znamo da ga neće igrati bek. jer ga nemamo. barem sa desne strane. to se možda i promeni, pa ako stigne kršteni desni bek eto razloga da se popije po jedna (može i više ne pravim problem).

 

videćemo kako će da reši dilemu Natko i Suma. ja mislim da nema teorije da obojica igraju (ovaj drugi i neće moći par tekmi jer će da leži kaznu). ne bi me čudilo da jednog od njih i prodaju. naročito ako ima istine u pričama za Zeku i Ninkovića.

 

očekujem da će se na gol vratiti Stojke.

 

što otvara najveću dilemu, a to su bonusi (ruke se osušile onom ko je to smislio i podržao, što kaže naš narod manji umro nego što se rodio, gavrani mu telo raznosili itd). idealno bi bilo da jedno od eventuanih pojačanja bude bonus, ali to je vrlo teško izvodljivo (treba da je slobodan, da vredi nečemu, da hoće da dođe, da mi hoćemo da mu damo pristojnu cifru a najbollje bi bilo i da je desni bek). mada može i napadač da bude ako ćemo igrati 4-4-2, neko ko bi igrao sa Sadikom u paru.

 

što se tiče uprave ne očekujem ništa. najbolje bi bilo da svi podnesu ostavke. pošto se to neće desiti, poželjno bi bilo da do kraja prelaznog roka ispune treneru neku želju. ako su ga već angažovali da vadi iz govana, to nešto mora i da košta. dalje bi bilo poželjno da se mrdnu dupeta i lobira za promptno ukidanje pravila o bonusima (ruke se osušile onom ko je to smislio i podržao, što kaže naš narod manji umro nego što se rodio, gavrani mu telo raznosili itd). to je realno moguće od naredne sezone ali u ovoj zemlji čudesa moguće je i ranije (kad su mogli da iseku prethodno prvenstvo mogu i ovo da urade).

 

edit.

i da, da se radi na povećanju broja stranaca. to konkretno odgovara i komšinici pa bi moglo i združeno da se dela. a uopšteno odgovara svima koji imaju nameru da oforme tim koji bi se s prvom zvao fudbalski i koji bi imao šansu da se potuče sa nekim ozbiljnijim a da iz obračuna ne izađe kao invalid ili sa izgubljenim dostojanstvom.

 

 

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...