Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

2 hours ago, SNARC said:

Sad kad saznamo da smo mi u stvari sve vreme imali grom od ekipe ali da Savo to nije umeo da slozi

Ovo.

 

Konačno dobra vest.

Stanoje je Johan Krojf lično za Savu i Selektora(koji bi mogao Savinim stopama)

Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Ozbiljno pojačanje, bez Djumija se vidi da fali nešto. Voleo bih da Savo kaže malo više o svemu, al ne treba zatvarati vrata guzicom 

prvi sam hajlovao sava još prošle godine, ne znajući da je to u stvari đumijev rad u pitanju

 

savudine brt, iguman, manastir pa da nam se opet vratiš jednog dana

 

 

stanoja je dokazani car, sad samo sitan vez i da iskoristi ove dve šuplje nedelje i nešto napravi od zatečene ekipe, pre svega da nekako upari tatka i mađioničara

  • +1 1
Link to comment

Dovešće Stanoje nekoliko igrača.Probaće i sa Sumom za početak,ali ne verujem da će proći kod njega.Znam da Stanoje gotivi Ninkovića,videćemo...

Edited by Milošica
Link to comment

Mislim da Savo peva lepše, al odpevao je svoje. 

 

Jebi ga ne može se meriti iskustvo i znanje na želju. Zao mi Sava, baš je odlepio, zamislite koliko mu je preśjelo kad je onako odreagovao. 

 

Što kaže Kums taman imamo prazne dve nedelje da se to malo poveže. 

Link to comment

U odnosu na Savu, Stanoje ima bolji psihološki profil za takmičenje tipa linglong, odnosno za obitavanje u okolnostima regularnosti srpskog tipa. Prgav je, energičan, drčan, pomalo neurotičan, ume da pleše po liniji dozvoljeno/nedozvoljeno. U teoriji, trebao bi da unese reda i discipline u igru i da se na mnogo bolji način nametne kao autoritet. Sećem se tekme neke (dal beše protiv OFK) kada je ispizdeo na Bogunovića valjda, pa se u prenosu čulo kako mu je rekao nešto tipa "ako danas ne daš gol zapamti kad si ušao na teren". Sve je to bilo zbog nekih kretenskih primašaja i neozbiljnosti ovog sirotana.

 

Što se tiče teorije fudbala Savo zna puno, može biti i više od Stanoja, što je iskustva tiče tu ne mogu da se porede trenutno. Jbg, kad je frka i gusto, bolje je umesto nekog ko zna u teoriji kako bi trebalo umlaliti protivnika da imaš uz sebe nekoga ko je to radio u praksi.  Nezgodno je što puno toga ima da obavi u kratkom vremenskom periodu, ali tako je bilo i prvi put kad je preuzeo klupu.

 

Savo, sve u svemu, treba da bude zadovoljan. Pogodio je sa strancima skoro pa maksimalno, podigao je klub rezultatski iz teške dubioze, imao neke tekme koje će se pamtiti. Bio bi odličan i kao sportski direktor, kad bi hteo to da radi. Nije izdržao pritisak i za to ga ne treba kriviti. 

Link to comment
4 hours ago, Filozof manijak said:

Ako je istina, neka ide iz ove kaljuge od kluba i države, i svim srcem ga podržavam. Kad bi i svi ostali treneri odjebali upravu pa nek Vučela bude trener 

 

3 hours ago, ZokiAsov said:

Putuj Savo igumane. Stanoje mora da je bas ocajan kad je prihvatio saradnju s gadovima koji upravljaju klubom

 

Savo gospodin čovek. Nismo od Mateusa imali trenera gospodina. Što se trenerskog umeća tiče, Savo nije Mateus ali nije ni koštao toliko. 

 

Vi ste svi kompletno poremetili pameću kad Ser Aleksa od Šamroka uzdižete iznad Save. MA iznad bilo koga!!! Čovek oterao strance iz tima da bi doveo kaljugu domaćih igrača kojima je Damjanac menadžer. Šta je s vama?! koji crni Stanoje*?  Mrzeo sam njegov partizan. Čak je i Đukićev partizan u prvom mandatu igrao kosmički lepši fudbal. 

 

Ko želi da replicira na moj komentar nek lepo rastavi misao i odgovori na svaku stavku ponaosob i kaže da nisam u pravu.

Link to comment

nisam optimista, stanoje se nije proslavio nigde u ovih 9 godina otkako je zbog povređene sujete napustio pfc

- i on je kao i savo tvrdoglav jednodimenzioni trener, samo što je savo đumi bio majstor da postavi ekipu da igra na kontre i polukontre u evropi, dok se mučio sa bunkerima u llkl, stanoje je znao da probija bunkere ali je zato u evropi igrao bojažljivo, sa ciljem da izgubi sa što manje primljenih golova u lš, odnosno da naredne sezone proba da sačuva minimalnu prednost (valjdaje pomislio da vodi žabarku ekipu a ne nas) protivu genka i šamroka, u sve 4 tekme je pfc bio bolji tim i imao prednost da bi na kraju primao glupe golove....

- nije ni neki majstor da nanjuši dobre igrače, setimo se da mu je onaj babun bio nezamenjiv u timu, takođe u leto 2011 u svom 4 prelaznom roku kao trener i sa čak 2,5 milke € rekordna suma koju je đura mutavi odobrio za kupovinu igrača, on doveo eduarda, krilnog napadača, da zameni kleovića odn tejgola koji su klasični sidraši, gde se i naša igra u napadu zasnivala na bunarenju na ovu dvojicu u te 2 sezone

- dakle ne samo što je totalno promašio u dovođenju špica već je dozvolio sebi da nema spremne zamene za savića i krleta, da bude toliko glup da poveruje upravi da savić ostaje do kraja kval. pa je usled paničenja pozvao edua u kanc da ga pita da mu preporuči nekog štopera iz brazila, nedelju dana pred start kval. on mu je preporučio svog ortaka iz sao kaetana andersona, koji dolazi povređen i ipak potpisuje ugovor, pa je onda na par dana pred meč sa belgijancima panično potpisao rnu rizika

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...